Výrobci a prodejci
Česká republika/Všechna zaměření
Zlínský kraj Ústecký kraj Pardubický kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Hlavní město Praha
Najít v okolí místa:
Vyberte zaměření
Dobové kostýmy
Šití dobových kostýmů na zakázku i na akce.
Dobrozem
Zdravím Vás, jmenuji se Eva Vaculíková a jsem tkadlena. Pod značkou Dobrozem tvořím moderní, ručně tkané doplňky pro Vás i Vaše mazlíčky, pořádám kurzy a prodávám tkalcovské kreativní sady pro děti i dospělé. Při tkaní se zaměřuji zejména na minimalistické techniky a jejich praktické využití. Jsem totiž přesvědčena, ...
HEDVA ČESKÝ BROKÁT, s.r.o.
Jsme tradiční český výrobce žakarských tkanin především historických, církevních, krojových a stylových brokátů a kravatových tkanin. Kromě žakarské tkalcovny provozujeme vlastní šící dílnu se zaměřením na šití kravat, motýlků, regat, plastronů, kravatošál, vest, frakových pásů, šlí a jiných doplňků.
Jaromir Tkac
Výroba šperků z oceli a kamenů, stánkový prodej na dobových akcích a jarmarcích.
Jiří Nečesal
Nabízím sortment Řemeslo ze Statku pod Jasanem: dřevěné zbraně, výrobky z kůže, šperky a polštářky. Dále nabizime KAFE ZASTÁVKu: Káva z pražírny Jihlava, Medovinu z Třeboně a domácí sirupy. Stanky tvoři uceleny celek, po dohodě je možno dohodnout nabízený sortiment, případně stánky mohou být jednotlivě.
K.art - Miroslav Kohoutek
Vyrábím plně funkční lepenkové zbroje pro děti, přilby, štíty, kyrysy i kompletní brnění. Vše ruční práce z recyklované lepenky s ruční patinou. Zbroje jsou vhodné jak na focení, tak na akci. Dodáváme i jako rekvizity či divadelní kostýmy pro ty, co si nemohou dovolit plechovou zbroj.
Keramika Čádovi
Jsme malá rodinná firma s více než třicetiletou tradicí. Vyrábíme jak užitkovou keramiku, tak historické repliky i umělecké plastiky. Právě dobová historizující keramika představuje převážnou část naší tvorby a rádi se necháváme inspirovat výrobními technologiemi i vzory především starověké a středověké keramiky. ...
Kohy
Polodrahokamy a minerály, drahé kameny. Dětská dílnička, náramky a přívěsky.
Lenka Barčiová
Věnuji se hlavně tvorbě šperků a dekorací z chirurgické oceli ve spojení s českými korálky, minerály a dalšími přírodninami. Na jarmarcích předvádím výrobu šperků technikou drátování nebo kroužkování
Lenka Přesličková
Cínované šperky s minerály (technika Tiffany), výroba sběratelských medvídků, panenek a miniatur, tašky, textilní dekorace, patchwork, dětské oblečení, plstění.
lucistnice.cz - luky, kuše, praky
Nabízíme vše pro tradiční lukostřelbu, skvělé praky, ale i nože, sekery, bumerangy. Připravujeme lukostřelnice pro slavnosti, oslavy, divadlo i film.
Medovina Včelka
Přírodní medová vína NATUREL, svařené víno, punč, nealko svařák, čokoláda se šlehačkou, žihadlo.
Mlsounů ráj
Výroba trdelníků, minikoblížků, prodej medoviny.
MůjStánek.cz
Stánkový prodej, eshop a zakázková výroba
NATUREL s.r.o - Kurlandová Petra
Medař - řemeslná výroba MEDOVÉHO VÍNA - 100% přírodních medovin. Stánkový prodej -medu - originální včelařský výrobek ŽIHADLO, révové víno. Doplňkový prodej drobného občerstvení (horká medovina, svařené víno, medový punč, ad.).
Šperky Alexandra Valinová
Šperky z minerálů, cínu a postříbřeného drátu. Spony na šály, šátky, brože, závěsy na krk. Cínováno, patinováno, leštěno, ošetřeno antioxidantem. Všechny šperky jsou jedinečné originály vyrobené bez forem, tzv. z volné ruky, řídím se nápovědou kamene. Některé šperky jsou ze skl. kabošonů a perel říčních či vinutek z ...
Václav Krpata
Středověká skupina Grál - ústřední kapela středověké krčmy v Dětenicích . Počet členů 4 Středověké dudy , šalmaje bubny.
Zdena Švancarová
Jsem ezoterapeutka a smyslem mého poslání je, abyste rozvinuli své vlastní schopnosti intuice, naučili se je používat a abyste své intuici mohli důvěřovat. Proto také zhotovují spirituální svíce na Vaše přání tak, aby Vás posunula blíže k vytouženému světlu. Doplním ji ENERGETICKOU MALBOU a k tomu ještě dostanete OSOBNÍ ...
Zivamika
Vyrábím mačkanou užitnou keramiku a tepané šperky z chirurgické oceli a kamínků. Ráda si hraji s organickými tvary a přírodními barvami. Nabízím ukázku výroby, dílničku pro děti a odrostlé a mohu vyrobit různé podobné předměty na zakazku.
Zuzana Plesingerová
Drátované a šité výrobky: svícny, misky, zápichy, dekorace z černého nebo pozinkovaného drátu, chalupářský textil.
Žaneta Kumpoštová Klementová
Přeji krásný den. Jmenuji se Žaneta a jsem krejčová. Moje velká záliba po dvaceti letech praxe přešla k šití dobových kostýmů. Mám ráda výzvy a velmi ráda se posunuji kupředu. Přemýšlíte o novém kostýmu? Obraťte se na mě.

Inzerce

Doporučené weby

Náhodný výrobek

Keramika Čádovi
360, 850 Kč
DŽBÁN ZELENÝ 1 l-5 l - Kachlově zelená glazura, vzor čtyřlístek s malinami - jednotlivé kusy se mohou od sebe mírně lišit variacemi toho vzoru, objem cca 2 litry. Možné kombinovat s poháry nebo korbely.

Náhodné video

HSGrafik | Promo videa - památkové objekty

Poptávky na vystoupení