Výrobci a prodejci
Česká republika/Všechna zaměření
Zlínský kraj Ústecký kraj Pardubický kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Hlavní město Praha
Najít v okolí místa:
Vyberte zaměření
HEDVA ČESKÝ BROKÁT, s.r.o.
Jsme tradiční český výrobce žakarských tkanin především historických, církevních, krojových a stylových brokátů a kravatových tkanin. Kromě žakarské tkalcovny provozujeme vlastní šící dílnu se zaměřením na šití kravat, motýlků, regat, plastronů, kravatošál, vest, frakových pásů, šlí a jiných doplňků.
Jaromir Tkac
Výroba šperků z oceli a kamenů, stánkový prodej na dobových akcích a jarmarcích.
Jiří Nečesal
Nabízím sortment Řemeslo ze Statku pod Jasanem: dřevěné zbraně, výrobky z kůže, šperky a polštářky. Dále nabizime KAFE ZASTÁVKu: Káva z pražírny Jihlava, Medovinu z Třeboně a domácí sirupy. Stanky tvoři uceleny celek, po dohodě je možno dohodnout nabízený sortiment, případně stánky mohou být jednotlivě.
K.art - Miroslav Kohoutek
Vyrábím plně funkční lepenkové zbroje pro děti, přilby, štíty, kyrysy i kompletní brnění. Vše ruční práce z recyklované lepenky s ruční patinou. Zbroje jsou vhodné jak na focení, tak na akci. Dodáváme i jako rekvizity či divadelní kostýmy pro ty, co si nemohou dovolit plechovou zbroj.
Keramika Čádovi
Jsme malá rodinná firma s více než třicetiletou tradicí. Vyrábíme jak užitkovou keramiku, tak historické repliky i umělecké plastiky. Právě dobová historizující keramika představuje převážnou část naší tvorby a rádi se necháváme inspirovat výrobními technologiemi i vzory především starověké a středověké keramiky. ...
Kohy
Polodrahokamy a minerály, drahé kameny. Dětská dílnička, náramky a přívěsky.
Lenka Přesličková
Cínované šperky s minerály (technika Tiffany), výroba sběratelských medvídků, panenek a miniatur, tašky, textilní dekorace, patchwork, dětské oblečení, plstění.
lucistnice.cz - luky, kuše, praky
Nabízíme vše pro tradiční lukostřelbu, skvělé praky, ale i nože, sekery, bumerangy. Připravujeme lukostřelnice pro slavnosti, oslavy, divadlo i film.
Mlsounů ráj
Výroba trdelníků, minikoblížků, prodej medoviny.
Mračtí, o.s.
Umělecká agentura specializující se na historii a akce pro děti. Realizace dobových trhů, řemesel, historických slavností na klíč. V nabídce máme tyto řemeslníky a atrakce: Střelba z luku a kuše, dobová polní kuchyně, caletnice, mlynář, sýrařka, svíčkařka, přadlena, písař - kaligrafista, kovář - mečíř, odlévání cínovýc...
MůjStánek.cz
Stánkový prodej, eshop a zakázková výroba
NATUREL s.r.o - Kurlandová Petra
Medař - řemeslná výroba MEDOVÉHO VÍNA - 100% přírodních medovin. Stánkový prodej -medu - originální včelařský výrobek ŽIHADLO, révové víno. Doplňkový prodej drobného občerstvení (horká medovina, svařené víno, medový punč, ad.).
Zivamika
Vyrábím mačkanou užitnou keramiku a tepané šperky z chirurgické oceli a kamínků. Ráda si hraji s organickými tvary a přírodními barvami. Nabízím ukázku výroby, dílničku pro děti a odrostlé a mohu vyrobit různé podobné předměty na zakazku.
Žaneta Kumpoštová Klementová
Přeji krásný den. Jmenuji se Žaneta a jsem krejčová. Moje velká záliba po dvaceti letech praxe přešla k šití dobových kostýmů. Mám ráda výzvy a velmi ráda se posunuji kupředu. Přemýšlíte o novém kostýmu? Obraťte se na mě.

Inzerce

Pražská hudební skupina ERGO byla založena před více jak 30 lety.
Skupina finančně podporuje činnost serveru Sermiri.cz