Výrobci a prodejci
Česká republika/Všechna zaměření
Zlínský kraj Ústecký kraj Pardubický kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Hlavní město Praha
Najít v okolí místa:
Zakázková výroba obuvi - Alan Kvasnička
Výroba historické i současné obuvi.
BZswords
Výroba chladných zbraní.
Dobra - výrobky z kůže a cínu
Naším hlavním zaměřením je 13. - 15. století. V naší produkci najdete repliky doplňků pro toto období, stejně tak ale i výrobky historií jen inspirované.
HEDVA ČESKÝ BROKÁT, s.r.o.
Jsme tradiční český výrobce žakarských tkanin především historických, církevních, krojových a stylových brokátů a kravatových tkanin. Kromě žakarské tkalcovny provozujeme vlastní šící dílnu se zaměřením na šití kravat, motýlků, regat, plastronů, kravatošál, vest, frakových pásů, šlí a jiných doplňků.
Jaromir Tkac
Výroba šperků z oceli a kamenů, stánkový prodej na dobových akcích a jarmarcích.
K.art - Miroslav Kohoutek
Vyrábím plně funkční lepenkové zbroje pro děti, přilby, štíty, kyrysy i kompletní brnění. Vše ruční práce z recyklované lepenky s ruční patinou. Zbroje jsou vhodné jak na focení, tak na akci. Dodáváme i jako rekvizity či divadelní kostýmy pro ty, co si nemohou dovolit plechovou zbroj.
Keramika Čádovi
Jsme malá rodinná firma s více než třicetiletou tradicí. Vyrábíme jak užitkovou keramiku, tak historické repliky i umělecké plastiky. Právě dobová historizující keramika představuje převážnou část naší tvorby a rádi se necháváme inspirovat výrobními technologiemi i vzory především starověké a středověké keramiky. ...
Kohy
Polodrahokamy a minerály, drahé kameny. Dětská dílnička, náramky a přívěsky.
Lenka Přesličková
Cínované šperky s minerály (technika Tiffany), výroba sběratelských medvídků, panenek a miniatur, tašky, textilní dekorace, patchwork, dětské oblečení, plstění.
Mlsounů ráj
Výroba trdelníků, minikoblížků, prodej oříšků a sušené ovoce, medoviny.
MůjStánek.cz
Stánkový prodej, eshop a zakázková výroba
NATUREL s.r.o - Kurlandová Petra
Medař - řemeslná výroba MEDOVÉHO VÍNA - 100% přírodních medovin. Stánkový prodej nejen našich výrobků z medu. ŽIHADLO - originální včelařský výrobek, révové víno. Doplňkový prodej drobného občerstvení (horká medovina, svařené víno, punč, ad.).
Přírodě na dosah
Ve své malé dílně pro vás vyrábím originální šperky z přírodních materiálů - dřeva, minerálních kamenů, šperkařské pryskyřice i pravých květin. Ráda vám vyrobím i šperk podle vašeho přání.
Radomír Vrzal
Výroba loučí a pochodní na základě tradičních surovin a materiálů s vlastní původní technologií. Louče a pochodně se vyznačují nízkou čadivostí, vysokým plamenem, dlouhým hořením a jednoduchou manipulací. Ideální pro použití k osvětlení historických průvodů,večerních společenských akcí,zahradních párty č...
SK Jewel & Lace
Zabývám se ručně paličkovanou krajkou. Její historií a výrobou. Navrhuji vlastí autorské šperky a doplňky. Provádím i ukázky techniky paličkování na různých akcích. Okrajově se zabývám dalšími textilními technikami jako je pletení, háčkování, drhání nebo malba na hedvábí a korálková výšivka.
Šperky Alexandra Valinová
Šperky z minerálů, cínu a postříbřeného drátu. Spony na šály, šátky, brože, závěsy na krk. Cínováno, patinováno, leštěno, ošetřeno antioxidantem. Všechny šperky jsou jedinečné originály vyrobené bez forem, tzv. z volné ruky, řídím se nápovědou kamene. Některé šperky jsou ze skl. kabošonů a perel říčních či vinutek z ...
Václav Krpata
Středověká skupina Grál - ústřední kapela středověké krčmy v Dětenicích . Počet členů 4 Středověké dudy , šalmaje bubny.
Zdena Švancarová
Jsem ezoterapeutka a smyslem mého poslání je, abyste rozvinuli své vlastní schopnosti intuice, naučili se je používat a abyste své intuici mohli důvěřovat. Proto také zhotovují spirituální svíce na Vaše přání tak, aby Vás posunula blíže k vytouženému světlu. Doplním ji ENERGETICKOU MALBOU a k tomu ještě dostanete OSOBNÍ ...
Zivamika
Vyrábím mačkanou užitnou keramiku a tepané šperky z chirurgické oceli a kamínků. Ráda si hraji s organickými tvary a přírodními barvami. Nabízím ukázku výroby, dílničku pro děti a odrostlé a mohu vyrobit různé podobné předměty na zakazku.
Zuzana Plesingerová
Drátované a šité výrobky: svícny, misky, zápichy, dekorace z černého nebo pozinkovaného drátu, chalupářský textil.

Inzerce

Pražská hudební skupina ERGO byla založena před více jak 30 lety.
Skupina finančně podporuje činnost serveru Sermiri.cz

Doporučené weby

Náhodný výrobek

Náhodné video

Zamkyhrady | Promo videa - památkové objekty

Poptávky na vystoupení