Výrobci a prodejci
Česká republika/Všechna zaměření
Zlínský kraj Ústecký kraj Pardubický kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Hlavní město Praha
Najít v okolí místa:
BZswords
Výroba chladných zbraní.
DAGFARI.net
Jako šermíř mám veliké štěstí, že můj koníček se mi stal i obživou. Za zpracování paroží, kosti a rohoviny jsem obdržel ocenění Mistr tradičních rukodělných řemesel Středočeského kraje a také regionální značku Zápraží - originální produkt. Mezi další mé koníčky patří včelaření, tavení skla, cestování, návštěvy ...
HEDVA ČESKÝ BROKÁT, s.r.o.
Jsme tradiční český výrobce žakarských tkanin především historických, církevních, krojových a stylových brokátů a kravatových tkanin. Kromě žakarské tkalcovny provozujeme vlastní šicí dílnu se zaměřením na šití kravat, motýlků, regat, plastronů, kravatošál, vest, frakových pásů, šlí a jiných doplňků.
K.art - Miroslav Kohoutek
Vyrábím plně funkční lepenkové zbroje pro děti, přilby, štíty, kyrysy i kompletní brnění. Vše ruční práce z recyklované lepenky s ruční patinou. Zbroje jsou vhodné jak na focení, tak na akci. Dodáváme i jako rekvizity či divadelní kostýmy pro ty, co si nemohou dovolit plechovou zbroj.
Keramika Čádovi
Jsme malá rodinná firma s více než třicetiletou tradicí. Vyrábíme jak užitkovou keramiku, tak historické repliky i umělecké plastiky. Právě dobová historizující keramika představuje převážnou část naší tvorby a rádi se necháváme inspirovat výrobními technologiemi i vzory především starověké a středověké keramiky. ...
Kohy
Polodrahokamy a minerály, drahé kameny. Dětská dílnička, náramky a přívěsky.
Lenka Přesličková
Cínované šperky s minerály (technika Tiffany), výroba sběratelských medvídků, panenek a miniatur, tašky, textilní dekorace, patchwork, dětské oblečení, plstění.
Madlina zavařovna
Stánek „PLACKY A KAŠE“- pečení a prodej obilných placek s kašemi dle dochovaných receptů. Dobové vybavení, dobové kostýmy od Velké Moravy po 2. světovou válku. Doplňkový prodej vlastnoručně vyráběných džemů, sirupů, hořčic a omáček.
Mlsounů ráj
Výroba trdelníků, minikoblížků, prodej
NATUREL s.r.o - Kurlandová Petra
Medař - řemeslná výroba MEDOVÉHO VÍNA - 100% přírodních medovin. Stánkový prodej -medu - originální včelařský výrobek ŽIHADLO, révové víno. Doplňkový prodej drobného občerstvení (horká medovina, svařené víno, horké nealko. nápoje , atd.).
Ochutnej Dějiny
Rád bych vám představil svůj stánek s historickými jídly, který nabízí autentické gastronomické zážitky z minulosti. Náš koncept spočívá v tom, že všechny recepty na našem menu jsou převzaté přímo z historických pramenů. Jedním z našich nejoblíbenějších jídel je trhané hovězí maso na rozinkách se šafránem, inspirované ...
Václav Krpata
Středověká skupina Grál - ústřední kapela středověké krčmy v Dětenicích . Počet členů 3-4. Středověké dudy , šalmaje bubny.
Zivamika
Vyrábím mačkanou užitnou keramiku a tepané šperky z chirurgické oceli a kamínků. Ráda si hraji s organickými tvary a přírodními barvami. Nabízím ukázku výroby, dílničku pro děti a odrostlé a mohu vyrobit různé podobné předměty na zakazku.
Žaneta Kumpoštová Klementová
Přeji krásný den. Jmenuji se Žaneta a jsem krejčová. Moje velká záliba po dvaceti letech praxe přešla k šití dobových kostýmů. Mám ráda výzvy a velmi ráda se posunuji kupředu. Přemýšlíte o novém kostýmu? Obraťte se na mě.

Inzerce