Výrobce finančně podporuje činnost serveru, děkujeme.

DAGFARI.net

Jako šermíř mám veliké štěstí, že můj koníček se mi stal i obživou. Za zpracování paroží, kosti a rohoviny jsem obdržel ocenění Mistr tradičních rukodělných řemesel Středočeského kraje a také regionální značku Zápraží - originální produkt. Mezi další mé koníčky patří včelaření, tavení skla, cestování, návštěvy muzeí, vaření, různé rukodělné činnosti, sbírání, pěstování a zavařování čehokoliv:-)
Mé výrobky najdete na středověkých trzích, ty které jsou osvědčené už léty a oblíbené jak u šermířů, protože je potřebují, tak i u návštěvníků, jelikož jsou naprosto originální. Jsem rád i za zakázkovou výrobu, která je vždy výzvou. Ve volném čase (mimo sezónu) se snažím přidávat výrobky na svůj nový e- shop DAGFARI. net a aktivně se rozvíjet se svými soukmenovci ve skupině historického šermu Midgard - spolek pro oživlou historii. Zabýváme se obdobím vikingů a tak i můj sortiment je především pro toto období. Najdete u mne ale i kvalitní šperky pro vrcholný středověk a další období naší historie.

Mnichovice
okres Praha - východ, Středočeský kraj

Sídlo výrobce

kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz

Sortiment výrobce

bižuterie, šperky, dekorativní předměty, dřevěné výrobky, hračky, loutky, historické oděvy, kameny, minerály , keramika, kované výrobky, kůže, kožešiny, vlněné zboží, mince, ražba mincí, ostatní, repliky historických zbraní, slaměné výrobky (ozdoby...), textilní výrobky (batika, hedvábí, malovaný textil...)

Informace o výrobci

dobový kostým, dobový stánek, eshop, předvádění řemesla
jazyky: němčina, angličtina, polština, rozměr stánku: 5 * 3 m
V dobovém stanu, který je replikou stanu z lodi z Osebergu mám nejen prodejní pult (cca 4 * 1 m, ale také truhlu s kostýmem, vybavení pro dobovou kuchyni a dřevěnou postel. O svém sortimentu s návštěvníky rád hovořím, předvedu, ukážu. Oblékám se do kvalitního kostýmu vhodného pro období cca 9. století. Rád při prodejních trzích uspořádám spontánně i malý kurzík křesání ohně či ukázky textilních technik a podobně, když je na to čas.

Zaměření výrobce

řezbář
Výroba šperků a náčiní z kosti, parohů, skla, rohoviny, dřeva i kovů. Drobné kurzy a edukace pro školy i veřejnost po domluvě.

Fotografie výrobce

Akce tohoto výrobce

Tento výrobce nepořádá žádné akce, které byste mohli ještě stihnout.

DAGFARI.net

David Tůma

K Trati 114
25101 Světice
739077705
email: david@dagfari.cz
Přidejte se k nám na Facebooku

Inzerce

DAGFARI.net
Výrobce finančně podporuje činnost serveru Sermiri.cz