31/3
Velikonoční jarmark

městské (hradní) slavnosti | pro děti | jarmarky | přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
neděle 31. 3. 2024 (10:00) – pondělí 1. 4. 2024 (18:00)  (za 36 dní)
Oslavte Velikonoce jedinečnou kombinací tradic, řemesel a skvělého jídla na Velikonočním jarmarku na zámku Kozel!

S blížícím se obdobím Velikonoc si vás dovolujeme srdečně pozvat na Velikonoční jarmark na zámku Kozel, který slibuje příjemný zážitek pro všechny věkové kategorie. Na této akci, která se koná na velikonoční neděli 31. března a na velikonoční pondělí 1. dubna 2024 v zámeckém parku státního zámku Kozel, bude k vidění úchvatná nabídka ručně vyráběných výrobků, lahodné jídlo, prodejci vynikajících potravin a spousta aktivit pro celou rodinu.

Chybět nebudou talentovaní řemeslníci, kteří na jarmarku představí své pečlivě vyrobené výrobky. Od složitě navržených ručně tkaných textilií až po jedinečnou keramiku a šperky. Vychutnejte si chutě čerstvě připravených pokrmů, domácích sýrů, uzenin či limonád. Děti si mohou užít kouzelnou jízdu na dobovém kolotoči, zúčastnit se různých her a zapojit se do vzrušujících aktivit v průběhu celého dne.
Jarmark se koná oba dny od 10 do 18 hodin.

Pořadatel akce

Kozel (zámek), tel. 606 666 420

Kozel (zámek)
okres Plzeň - jih, Plzeňský kraj

Zámek ve správě Národního památkového ústavu
Zámek postavený J. V. Černín z Chumenic koncem 18. st. Sloužil převážně jako letní lovecké sídlo. V přízemí je vybaven bazénem. Vzácná je výbava interiérů a soch. Výzdoba pochází z dílny Ignáce Platzera.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Wikipedia

Inzerce

Náhodné video