8/3
Skotské plesání 2024

plesy
pátek 8. 3. 2024 (19:30) – sobota 9. 3. 2024 (1:00)  (za 14 dní)
Milí přátelé,

jarní Skotské plesání se blíží! Zatančíme si v pátek 8. března 2024 od 19:30 na Sýpce v Brně- Medlánkách, Kytnerova 1.
Ples začíná v 19:30 hodin, sál je pro návštěvníky otevřen již hodinu před začátkem akce.

Těší se na Vás jako obvykle Mike Scott z Edinburghu, díky kterému se naučíte další skotské tance, též hudební doprovod – kapela Alastair a její hlavní protagonista, houslista Alastair Edwards. Můžete se těšit na ukázky složitějších skotských tanců předvedené tanečním souborem, slavnostní ráz plesu dodají společnými silami dudáci a bubeníci ze Scotch Dog Pipes and Drums.

Ani letos nebude chybět zajímavá nabídka různých druhů jednosladové skotské whisky z Whisky shopu a tematická soutěž plná lákavých cen.

Prodej vstupenek zahájíme na začátku února. Včas Vás budeme informovat o zahájení prodeje. Prodej vstupenek probíhá pouze e-mailovou formou s platbou převodem na účet. Pro rezervaci a zakoupení vstupenek prosím pište na e-mail marketa@skotskypes.cz. Vstup na akci Vám bude umožněn po sdělení jména či přezdívky

Vzhledem k minulým zkušenostem je třeba upozornit, že Vaše rezervace bude považována za platnou až po obdržení platby na účet – vstupenky nezaplacené do 5 dnů od rezervace tak propadnou a nabídneme je dalším zájemcům, kterých je v seznamu náhradníků obvykle docela dost. Pokud přece jen náhodou nějaké vstupenky zbudou, budou k dispozici u večerní pokladny.

Závěrem – pokud byste se na plese chtěli honosit vlastním kiltem, nezapomeňte, že si jej můžete pronajmout speciálně pro tuto příležitost v obchůdku Kilt For You.
Těšíme se na Vás!
Skotský Pes

Pořadatel akce

Brno
okres Brno-město, Jihomoravský kraj

Místa v okolí:
[1.0 km] Špilberk (hrad)
[2.5 km] Vila Stiassni
[6.4 km] Tuřany
[7.4 km] Modřice
[7.4 km] Brno-Kníničky
[7.5 km] Bílovice nad Svitavou
[7.8 km] Podolí
[8.7 km] Šlapanice u Brna
[10.5 km] Mokrá-Horákov
[11.1 km] Ořechov
[11.4 km] Tvarožná
[11.6 km] Rajhrad u Brna (klášter)
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Wikipedia

Společenské centrum Sýpka, Kytnerova 563/1a

Inzerce

Náhodné video