S piknikovou dekou opět do zámeckého parku ve Vizovicích

přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
neděle 25. 7. 2021 (11:00 – 16:30)  tuto akci již nestihnete 
Již počtvrté máme tu čest vás pozvat na Piknikový den do zámeckého parku.
Stejně, jako v předchozích letech, i letos bude o zábavu postaráno. Krom už tradičních her, jakými jsou badminton, pétangue, kroket, kubb či šachy, živé hudby, piva, lima, kávy a občerstvení, je letos na programu také vystoupení amatérské šermířské skupiny ze Vsetína.
A protože se nechceme jenom bavit, ale i pomáhat, rozhodli jsme se každou korunu, která se vybere na občerstvení, věnovat do oblasti postižené tornádem. Pokud byste se i vy do této naší netradiční sbírky rádi zapojili, neváhejte nás kontaktovat buď e-mailem, telefonicky nebo na facebooku.
A POZOR!! Tentokrát jsme akci přesunuli na nové místo. Díky velkému prořezu stromů na horní louce jsme se rozhodli Piknikový den přesunout na louku u spodní brány. Těšit se tedy můžete na pohodu a stín vzrostlých stromů u rybníku.

Pořadatel akce

Vizovice (zámek), tel. +420 722 611 972, vizovice@npu.cz

Vizovice (zámek)
okres Zlín, Zlínský kraj

Původní klášter Smilheim ze 13. st. byl v 15. st. pobořen Husity. V 16. st. jej nahradil zámek zvaný Nový Smilheim. R. 1749 lehl popelem. V letech 1750 -1766 byl postaven zámek nový. Trojkřídlá dispozice, inspirace francouzskými vzory.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Wikipedia
Facebook

Inzerce

Pražská hudební skupina ERGO byla založena před více jak 30 lety.
Skupina finančně podporuje činnost serveru Sermiri.cz

Náhodné video

Zamkyhrady | Promo videa - památkové objekty