Pohádka O Jezerní královně a vodníku Tutínkovi

pro školy | pro děti | přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
úterý 18. 6. 2024 (9:00) – čtvrtek 20. 6. 2024 (16:00)  tuto akci již nestihnete  (konala se včera)
18. června – 20. června 2024 – Zámek Hradec nad Moravicí
Pohádka: O Jezerní královně a vodníku Tutínkovi

Barunka a princ Jan se mají tajně už dlouho rádi, ale Barunka je jen chudá schovanka. Pan král o jejich lásce neví a pozval na zámek bohatou, ale rozmazlenou nevěstu – princeznu Veronu. Ještě, že se objeví malý vodníček Tutínek, který s pomocí Jezerní královny dovede vše k pohádkovému - šťastnému konci.

Pohádky jsou koncipované tak, že jsou určeny pro děti z mateřských školek, pro školáky i dospěláky – každý si zde najde to své. Veškerý program probíhá přímo uvnitř zámku, proto se hraje za každého počasí. Samozřejmě při slunečném počasí je pro Vás bonusem návštěva zámeckých parků, kde většinou děti uvidí i zajímavá zvířátka. I za teplého počasí, doporučujeme dětem přibalit bundičku, protože v zámcích bývá trochu chladněji.

Délka představení cca 50 min. Začátky představení v každou celou hodinu od 9-13 h a dále podle rezervací. Začínáme přesně v celou, takže buďte prosím na místě minimálně o 15 min dříve, než je Váš objednaný čas.
Cena: 130 Kč/ osobu/ dítě. Pedagogický doprovod – zdarma!!!

Rezervace na Tel.: 604 381 520 nebo e-mailu: agentura.veronika@centrum.cz, www.agenturaveronika.cz, volejte prosím v úřední hodiny Po- Pá od 13-18 h, pokud se nedovoláte, většinou voláme zpět.

Pořadatel akce

Hradec nad Moravicí (zámek), tel. +420 553 783 915, rezervace.hradec@npu.cz

Hradec nad Moravicí (zámek)
okres Opava, Moravskoslezský kraj

Zámek ve správě Národního památkového ústavu
Rozsáhlý areál s parkovou úpravou, jehož součástí je empírový Bílý zámek, historizující Červený zámek a bílá věž, vše ve stylu německé novogotiky. Na tomto místě stával původně gotický hrad.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia

Inzerce

Náhodné video