zítra
Letní kino – Prázdniny s broučkem

promítání | přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
středa 17. 7. 2024 (od 21:45)  (zítra)
Na středu 17. 7. 2024 připravuje putovní letní Kino na kolečkách první letní návštěvu na Státním hradě Šternberk. Tímto srdečně zveme všechny diváky do kina pod širým nebem, které uvede novou českou komedii „Prázdniny s broučkem“. Promítání se uskuteční v čase od cca 21:45 na dolní louce (bývalé letní kino) v areálu hradního parku. Vstupenky v prodeji na místě, k dispozici bude občerstvení. K sezení budou připravené lavice, doporučujeme vzít s sebou piknikovou deku k sezení na trávě.
Státní hrad Šternberk - dolní louka (bývalé letní kino)
Občerstvení: Popcorn (slaný, sladký, šunka- sýr), pivo, limo, víno
Kino otevřeno hodinu před promítáním - hrajeme po setmění (cca 21:45)
Vstupenky v prodeji na místě - 140 Kč
Obsah:

Kdo by někdy nechtěl vyrazit na rodinnou dovolenou krásným červeným karavanem po dědovi? Bára Poláková coby dobrodružná máma dvou dětí a nadšená food blogerka, řekne této výzvě ano. Její manžel, kterého si zahrál Lukáš Příkazký, dobrodružné nadšení ani trochu nesdílí. Ale když máme vedle sebe někoho, koho máme rádi, je úplně jedno, kde zrovna jsme. Celá rodina proto nakonec vyrazí na letní dovolenou k moři obytňákem. A přesto, že je Jadran doslova na dosah, cesta se může pořádně protáhnout.

Pořadatel akce

Šternberk (státní hrad), tel. +420 585 012 935, hrad.sternberk@npu.cz

Šternberk (státní hrad)
okres Olomouc, Olomoucký kraj

Hrad ve správě Národního památkového ústavu
Romanticky upravený gotický hrad s vestavěným renesančním zámkem. Poničen za husitských válek, za třicetileté války a požárem roku 1578. Opraven a přestavěn roku 1886 za Jana ll. z Lichtenštejna. Dnes hrad spravuje Vlastivědné muzeum v Olomouci.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia
Facebook

Inzerce

Agentura zabývající se uměním v historii.
Skupina finančně podporuje činnost serveru Sermiri.cz

Náhodné video