Hradozámecká noc na zámku Raduň

výstavy | oživené prohlídky | přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
sobota 26. 8. 2023 (18:00 – 22:00)  tuto akci již nestihnete 
Poslední srpnová sobota vyvrcholí Hradozámeckou nocí.

V 18 hodin začnou netradiční prohlídky zámku. Vtáhnou vás do detektivního příběhu a vy se stanete jeho součástí. Spojíte síly se slečnou Jane Marplovou a Herculem Poirotem a snad se vám podaří vyřešit případ záhadného úmrtí na šlechtickém sídle. Zájemcům o prohlídky doporučujeme včasnou rezervaci v online rezervačním systému (https://weblist-npu.colosseum.eu/tours?mrsid=323), případně na telefonním čísle +420 724 664 015 nebo na adrese radun@npu.cz.

Na Hradozámeckou noc se budeme připravovat už od odpoledne. V 15 hodin představí kočovná divadelní společnost svou novou hru s názvem Vzpoura vařeček. Vtipné a neotřelé vystoupení začne se odehraje v zámeckém areálu.

To zdaleka není vše – zveme vás do zámecké oranžerie na výstavu květin hlučínského šlechtitele, pana Zdeňka Seidla. V hlavní roli se představí čarokrásné jiřiny.

Pořadatel akce

Raduň (zámek), tel. 420 553 796, radun@npu.cz

Raduň (zámek)
okres Opava, Moravskoslezský kraj

Zámek ve správě Národního památkového ústavu
Původně tvrz z 15. st., v pol. 17. st. přestavěna na renesanční zámek. Na počátku 19. st. již chátral. Jan Larisch- Mönnich jej zboural a postavil zde nový empírový zámek. Později romanticky upraven.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Wikipedia
Facebook

Inzerce

Náhodné video