Pohádkové kouzelné sklepení a panenky

stálá expozice | přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
Z důvodu nařízení vlády kvůli koronaviru, může být akce zrušena, ověřte si prosím na oficiálním webu akce.
Děti uvidí pohádkové bytosti a mnoho malých princezen a princů. Délka prohlídky Kouzelného sklepení je 20 minut. Výstava panenek v historických kostýmech 10 minut. Děti do jednoho roku mají vstup zdarma. Při nákupu vstupenek je nutno započítat všechny děti i ty, které mají nárok na vstup zdarma. Po prohlídce můžete navštívit výtvarný ateliér. Rezervace 24 hodin předem je nutná. V případě zájmu o prohlídku pište sms na číslo 606 649 207. Do sms uveďte jméno, počet osob, datum a čas prohlídky. Vstup na prohlídku bude umožněn pouze se zakrytými dýchacími cestami.
Královna Elsa seznámí děti s pohádkovými bytostmi. Děti se dozvědí o hodné mníšecké čarodějnici, která ráda cestuje na vysavači. Spolu s čertíkem Brdíkem si občas hází se zámeckou věží. Děti uvidí víly, vodníka, princeznu Růženku v překrásných šatech a mnoho jiných malých princezen.
Vstupné: Plné 50,- Kč, snížené 30,- Kč, děti do jednoho roku zdarma.
Délka: 20 minut Kouzelné sklepení a 10 minut panenky.
V případě zájmu o prohlídku pište sms na číslo 778 176 538 nebo 606 649 207. Uveďte jméno, počet osob, datum a čas prohlídky. Rezervace 24 hodin předem je nutná.

Pořadatel akce

Mníšek pod Brdy (zámek), tel. +420 606 649 207, mnisek@npu.cz

Mníšek pod Brdy (zámek)
okres Praha - západ, Středočeský kraj

Zámek byl středověkou tvrzí, za vlády Přemyslovců přestavěnou na lovecký hrádek. V r. 1487 zbudovali na místě hrádku zámeček Vratislavové z Mitrovic. Ten byl zpustošen třicetiletou válkou a nový majitel na ruinách zámečku vystavěl rozsáhlý zámek.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Wikipedia