Kalendář akcí

Kulturní akce na dohled

Dnes je neděle 16. 5. 2021

Poslední aktualizované akce

Dnes je neděle 16. 5. 2021

Poslední aktualizované skupiny

Poslední aktualizovaní výrobci,
prodejci a pořadatelé akcí

Výhody a podmínky registrace

Šermířská skupina, spolek, umělec

Hlavní typ registrace, určený pro šermířské skupiny a vojensko-historické spolky. Profil nabízí nejširší spektrum služeb pro zviditelnění Vaší skupiny či spolku. Pořadatelé kulturních akcí Vás mohou kontaktovat se svoji poptávkou vystoupení.

Registrace v modelu FREE je ZDARMA. V případě přechodu do placeného modelu GOLD (250,- Kč / rok), dostanete 30 dní inzerce ZDARMA - jako poděkování za věrnost a podporu serveru.

Provést registraci/ registrace v modelu FREE je ZDARMA
 

Pořadatel kulturních akcí, správa památkového objektu, muzeum

Tento typ registrace je určen zejména pro pořadatele kulturních akcí. Pořadatel může vkládat akce které pořádá - tyto akce budou prezentovány na serveru v přehledu kulturních akcí. Propagace těchto akcí je ZDARMA. Pořadatel může být jednotlivec, umělecká agentura, správce památkového objektu, muzeum... Pořadatel může hromadně snadno kontaktovat registrované skupiny (spolky) s poptávkou vystoupení, nebo hromadně kontaktovat registrované výrobce s žádostí o účast na své akci.

Provést registraci/ registrace je ZDARMA
 

Řemeslník, výrobce, prodejce

Registrace určená pro řemeslníky, výrobce, prodejce. Vložit můžete informace o Vašich službách, fotografie Vašich výrobků a produktů včetně popisku či ceny. Dále můžete přidávat dobové akce kterých se účastníte. Pokud provozujete i kamennou prodejnu či máte vzorkovnu, můžeze vložit i tyto. Pořadatelé kulturních akcí Vás mohou kontaktovat se svoji poptávkou s účasti na své akci - slavnostech, jarmarku, trhu... K registraci nyní nabízíme 30 dní inzerce ZDARMA.

Provést registraci/ registrace je první rok ZDARMA
 

Inzerent

Inzerent je specifický typ registrace, určený pro správu komerční inzerce, s možností průběžně tuto inzerci měnit či upravovat. Samozřejmostí je přehled zbývajícího kreditu pro zobrazovaní inzerce. Kredit je nutno zakoupit - bližší informace o inzerci a koupi kreditu(včetně cen inzerce). Inzerent může také propagovat své vlastní akce (dobové i komerční), nebo využít této možnosti pro propagaci jiné komerční aktivity.

Provést registraci/ registrace je ZDARMA, kredit pro zobrazovaní inzerce je však nutné zakoupit

Inzerce

NABÍZÍME historický program na Vaše akce s názvem MINIŠKOLIČKA PRÁSKÁNÍ BIČEM. Stejně tak i na LETNÍ TÁBORY...
Skupina finančně podporuje činnost serveru Sermiri.cz

Doporučené weby

www.novica.cz
Šermířské skupiny

Náhodný výrobek

Lenka Přesličková
Miniatura z polymerové hmoty

Aktuality z hradů a zámků

Schwarzenberská hrobka v Domaníně
15. 5. 2021
Kaple hrobky Schwarzenbergů bez výkladu bude otevřena v pondělí 17. května. /// Prohlídky s průvodcem dle vládních nařízení jsou neumožněny (pravděpodobně do 24. května). /// Navštívit již nyní můžete Dům přírody Třeboňska a zámeckou galerii.
Vimperk (zámek)
15. 5. 2021
Znovuotevření zámku je momentálně plánováno na přelom května a června. (Vzhledem k tomu, že otevíráme po tříleté obnově Horního zámku, nemůžeme otevření nachystat ze dne na den jako jiné památky.) Děkujeme za pochopení.
Lipnice nad Sázavou (hrad)
15. 5. 2021
Od soboty 15.5. 2021 bude hrad opět pro návštěvníky otevřen!
Bučovice (zámek)
15. 5. 2021
Od 15.5.2021 bude přístupná expozice Moravský aristokrat v labyrintu světa, prohlídka individuální bez průvodce.
Křivoklát (hrad)
15. 5. 2021
O víkendu 15.+16. 5.2021 je otevřen okruh Na hradby - volná prohlídka bez průvodce
Bítov (hrad)
15. 5. 2021
Na základě vládních opatření otevíráme hrad od 8.5.2021. Otevřeny budou exteriéry - hradní nádvoří, hradní zahrada se zvířaty. K individuální prohlídce bez průvodce otevíráme expozici hradního pivovaru, kapli a hladomornu. Těšíme se na vás.
Ratibořice (zámek)
15. 5. 2021
Na základě nařízených stále platných opatření jsou zámek i ostatní objekty pro veřejnost uzavřeny. Akce pro veřejnost jsou zrušeny prozatím do konce měsíce června 2021. Děkujeme za pochopení.
Lednice (zámek)
14. 5. 2021
Na základě vládních opatření je objekt v současnosti pro veřejnost uzavřen. Park a zahrady jsou přístupné. Děkujeme za pochopení.
Veltrusy (zámek)
14. 5. 2021
Od úterý 4. 5. 2021 lze navštívit prohlídku Aristokracie: začátek konce, a to v režimu bez průvodce. Při návštěvě, prosíme, dodržujte nařízené bezpečnostní pokyny. Park je otevřen každý den od úsvitu do soumraku. Dne 14.5. 2021 bude infocentrum zav...
Veveří (hrad)
14. 5. 2021
Nový audio průvodce areálem hradu Veveří -
Kynžvart (zámek)
14. 5. 2021
Ošetření podlahy expozice Společenského sálu zámku Kynžvart - Na zámku Kynžvart probíhá ošetření dřevěné podlahy společenského sálu
Krakovec (zřícenina hradu)
13. 5. 2021
Hrad Krakovec je otevřen pro prohlídky bez průvodců. Od úterý do pátku od 10 do 15 hodin, o víkendech od 9 do 17 hodin.
Šternberk (státní hrad)
13. 5. 2021
Na základě vládních opatření bude od 15. 5. 2021 zpřístupněna výstava Liechtensteinská domina střední Moravy vždy od 10 do 15 hodin.
Opočno (zámek)
13. 5. 2021
Na základě vládních opatření je objekt v současnosti pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.
Jindřichův Hradec (zámek)
13. 5. 2021
Jindřichohradecký zámek otevírá pro veřejnost v úterý 25. května. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Selský dvůr U Matoušů v Plzni-Bolevci
13. 5. 2021
V pátek 14. května otevíráme areál pro veřejnost!
Jezeří (zámek)
12. 5. 2021
Od 11. května 2021 je zámecký areál zpřístupněn návštěvníkům, z prohlídkových okruhů je v provozu pouze trasa III. Okruh bez průvodce – přízemí a sklepy.
Březnice (zámek)
10. 5. 2021
Na základě vládních opatření je objekt v současnosti pro veřejnost uzavřen. Od 8. května je otevřena Synagoga v Březnici o víkendech od 10 do 16 hodin. Pouze individuální prohlídky bez průvodce.
Kuks (zámek)
10. 5. 2021
Rozvolnění umožní návštěvu Zahradnických trhů a trasy Historie výroby léků na Kuksu. Těšit se můžete na... - Rozvolnění přináší možnost návštěvy Zahradnických trhů na nádvoří hospitálu Kuks a také návštěvu trasy Historie výroby léků. Dnes bude spuš...
Kozel (zámek)
10. 5. 2021
Zámek Kozel získal Maxiznámku! - Je nám ctí, představit vám nový doplněk zámku Kozel.
Hradec nad Moravicí (zámek)
9. 5. 2021
Na základě vládních opatření je zámek v současnosti pro veřejnost uzavřen. Zámecký park je otevřen denně mimo pondělí. Při návštěvě prosíme, dodržujte nařízené bezpečnostní pokyny. Děkujeme.
Manětín
9. 5. 2021
Na základě vládních opatření je objekt v současnosti pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Náhodné video

Poptávky na vystoupení