Vánoční trhy na zámku Blatná ~ Christmas Market at Castle Blatna

hudební koncerty | jarmarky | vystoupení
sobota 26. 11. 2022 (10:00) – neděle 27. 11. 2022 (17:00)  tuto akci již nestihnete 
Vánoce, nejkrásnější roční období, se pomalu blíží a my připravujeme tradiční vánoční trhy na zámku Blatná.

Poslední roky byly přinejmenším náročné a je proto důležité nezapomínat na to, na čem nám nejvíce záleží. Rodina, radostné úsměvy, příjemné rozhovory, smích a přátelé. To je to, co bychom měli oslavovat. Věříme, že se na našich tradičních vánočních trzích budete opět skvěle bavit a zážitky z nich si budete rádi připomínat i v budoucnu.

Na letošních trzích najdete stánkaře nabízející svařené víno z různých typů červených vín, na výběr budou také produkty, které vás příjemně zasytí a nezapomněli jsme ani na tradiční vánoční výrobky, které vám či vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři. Událost doplní i program s živou hudbou.

Zámek Blatná je architektonickou perličkou, která je obklopena vodou a překrásnou jihočeskou přírodou. Zámecký anglický park je plný potůčků, mostků, cestiček a krásných alejí. Oblíbenou atrakcí je i velké stádo daňků, kteří se volně pasou a jsou velmi krotcí, tři roztomilé alpaky a skupinka pávů.

Kontaktní informace / iva@castle-blatna.com / +420 739 733 996

Pořadatel akce

Zámek Blatná - Castle Blatna - https://www.facebook.com/castle.blatna/
Vánoční trhy na zámku Blatná ~ Christmas Market at Castle Blatna

Blatná (zámek)
okres Strakonice, Jihočeský kraj

Zámek
Zámek vznikl přestavbou pův. vodního hradu ze 13. století. V 16. stol. jej nechal nejvyšší purkrabí Českého království Zdeněk Lev z Rožmitálu přestavit na zámek v goticko- renesančním stylu (arch. B. Ried). Později upraven barokně a novogoticky. Po r. 1945 zestátněn, po r. 1989 vrácen pův. majitelům.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia
Facebook

Inzerce

Video z místa konání