Temné stíny vlků

pátek 27. 5. 2022 (19:00) – neděle 29. 5. 2022 (14:00)  tuto akci již nestihnete 
Přihlášky zasílejte na adresu: temnestinyvlku@gmail.com, cena: 100,- Kč pro členy Hnutí Brontosaurus, 150,- Kč pro ostatní,

Organizační tým: Michal, Hanka a Vašek Starý pán umírá. Skrz temný hvozd, kde v šeru svítí rudé oči, se vracíš na rodný hrad, abys vyslyšel poslední slova hlavy rodiny na smrtelné posteli. Toto místo v tobě vyvolává vzpomínky na dávná přátelství i staré křivdy. Cítíš, že dědicové rodu Aterlupus se utkají o nástupnictví jako hladoví vlci o kus masa. Stíny z lesa obchází hrad a smyčka intrik se pomalu stahuje kolem tvého hrdla. Necháš se stáhnout do hlubin nenávisti, nebo zvítězíš nad vlastní zlobou?

Co, kde a jak?
Temné stíny vlků jsou zážitkovou a dobrovolnickou akcí. V sobotu dopoledne budeme asi pět hodin pracovat. Během víkendu se můžete těšit na atmosférickou hru v kulisách brdských lesů a gotické zříceniny. Jedná se o naší premiéru na hradě Valdek, takže budeme rádi, když využijete příležitost tuto lokalitu poznat.

Dobrovolnická pomoc.
Budeme pracovat na přípravě terénu pro vyhlídku (nošení kamení a další). Na místě už několik let působí dobrovolnická skupina, která se snaží o záchranu hradu, jenž je za normálních podmínek veřejnosti nepřístupný.
foto hradu: Jiří Jiroušek, www.nebeske.cz

Akce se koná: Hrad Valdek, Valdek, Středočeský kraj

Pořadatel akce

Valdek (hrad)
okres Beroun, Středočeský kraj

Zříceniny raně gotického hradu z doby kol. r. 1260 založeného Buzici, za Běškovců z Běškova r. 1346 obléhán. V 16. st. hrad rozšířen o druhý renesanční palác, již r. 1623 byl ale pustý. Dochována gotická věž, palác a mladší opevnění s předhradím.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia
Facebook

Inzerce

Náhodné video