Pohádka na zámku Hrádek u Nechanic

sobota 24. 7. 2021 (9:30) – neděle 25. 7. 2021 (16:00)  tuto akci již nestihnete 
Z důvodu nařízení vlády kvůli koronaviru, může být akce zrušena, ověřte si prosím na oficiálním webu akce.
24. a 25. července 2021 – Hrádek u Nechanic – Pohádka Čertův poklad

Časy představení pro oba dny: v 9. 30 h, v 10. 45 h, ve 14 h, v 15. 15 h

Vstupné jednotné: 100 kč/ osoba

Rezervace nutná kvůli omezeným skupinám na Tel.: 604 381 520 nebo emailu: agentura.veronika@centrum.cz, www.agenturaveronika.cz

Představení se může konat pouze při příznivém počtu nakažených Covid a na základě protiepidemických opatření, které budou v daném období předepsané.

Děti milují čtení a vyprávění pohádek, ale ještě raději jsou reálnou součástí pohádky a to přímo na opravdovém zámku. Náš projekt je ojedinělý v tom, že se pohádka nehraje klasicky na jednom podiu, ale děti procházejí okolím zámku a zamíří též do sklepení, kde se odehrává děj našich příběhů. Srdečně Vás zveme na veselou pohádku Čertův poklad, která se odehraje na nádvoří a Dračí sluji( sklepení) zámku Hrádku u Nechanic. Podium i hlediště bude zastřešené, takže se akce koná i za nepříznivého počasí.

Princezna Jasmína netrpělivě očekává svého ženicha, a protože chce poznat jeho pravou povahu, vymění se se svou služkou Žofií. Podobný nápad však dostane i princ a jeho sluha. A aby toho ještě nebylo málo, všichni se dozvídají, že pan král před lety slíbil princeznu drakovi za ženu. Kdo je pravý hrdina a kdo má upřímné srdce se dozvíte v této veselé pohádce.

Akce se koná: Hrádek u Nechanic

Hrádek u Nechanic (zámek)
okres Hradec Králové, Královehradecký kraj

Romantický zámek vystavěný ve stylu anglické novogtiky podle vzoru anglického zámku Grewe Hall. Cenné vnitřní vybavení a mobiliář svezený z rakouských a německých zámků.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia