Může čest přidělat useknutou nohu? Falstaff a Shakespearův Jindřich IV. - tradiční přednáška prof. Martina Hilského

přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
středa 22. 9. 2021 (19:00 – 20:30)  (zítra)
Z důvodu nařízení vlády kvůli koronaviru, může být akce zrušena, ověřte si prosím na oficiálním webu akce.
Může čest přidělat useknutou nohu?
Falstaff a Shakespearův Jindřich IV.
jedenáctá přednáška překladatele díla W. Shakespeara prof. Martina Hilského
v Horním sále zámku od 19:00 hodin.

Tradiční událost, která se koná v rámci dlouhodobého projektu zámku Setkání na Kratochvíli, se uskuteční ve středu 22. září 2021.
Opatření platná pro vstup na přednášku
Prosíme, věnujte pozornost uvedeným opatřením platným pro vstup na přednášku. Pro vstup na přednášku musí být kromě ochrany dýchacích cest a použití dezinfekce splněna alespoň jedna z následujících podmínek: absolvování PCR testu v posledních 7 dnech, absolvování POC testu v posledních 72 hodinách, mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní, mít alespoň 14 dnů po druhé dávce vakcíny u dvou dávkové vakcíny, u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní. Splnění aktuálně platných podmínek jsou pracovníci správy zámku povinni zkontrolovat (nahlédnutím do příslušných dokumentů) před vstupem na přednášku. Předložená potvrzení budou pouze kontrolována, nikoli vybírána. Děkujeme za pochopení a dodržování těchto opatření. Věříme, že i tak bude pro Vás přednáška pana prof. Hilského příjemným a obohacujícím zážitkem. Těšíme se na Vás! Nesplnění uvedených podmínek může být, bohužel, důvodem pro zamezení vstupu na přednášku. Vaše Správa zámku Kratochvíle
Prosíme, věnujte pozornost uvedeným opatřením platným pro vstup na přednášku.
Prosíme, věnujte pozornost uvedeným opatřením platným pro vstup na přednášku.
Pro vstup na přednášku musí být kromě ochrany dýchacích cest a použití dezinfekce splněna alespoň jedna z následujících podmínek: absolvování PCR testu v posledních 7 dnech, absolvování POC testu v posledních 72 hodinách, mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní, mít alespoň 14 dnů po druhé dávce vakcíny u dvou dávkové vakcíny, u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní. Splnění aktuálně platných podmínek jsou pracovníci správy zámku povinni zkontrolovat (nahlédnutím do příslušných dokumentů) před vstupem na přednášku. Předložená potvrzení budou pouze kontrolována, nikoli vybírána. Děkujeme za pochopení a dodržování těchto opatření. Věříme, že i tak bude pro Vás přednáška pana prof. Hilského příjemným a obohacujícím zážitkem. Těšíme se na Vás! Nesplnění uvedených podmínek může být, bohužel, důvodem pro zamezení vstupu na přednášku. Vaše Správa zámku Kratochvíle
Pro vstup na přednášku musí být kromě ochrany dýchacích cest a použití dezinfekce splněna alespoň jedna z následujících podmínek:
po
Splnění aktuálně platných podmínek jsou pracovníci správy zámku povinni zkontrolovat (nahlédnutím do příslušných dokumentů) před vstupem na přednášku. Předložená potvrzení budou pouze kontrolována, nikoli vybírána.
Děkujeme za pochopení a dodržování těchto opatření. Věříme, že i tak bude pro Vás přednáška pana prof. Hilského příjemným a obohacujícím zážitkem. Těšíme se na Vás!
Nesplnění uvedených podmínek může být, bohužel, důvodem pro zamezení vstupu na přednášku.
Vaše Správa zámku Kratochvíle
Z kapacitních důvodů doporučujeme rezervovat si vstupenku
telefonicky na čísle 388 324 380, nebo emailem –rabenhauptova.lucie@npu.cz.
Přednáška je podpořena Městem Netolice.

Přednáška je podpořena Jihočeským krajem

Pořadatel akce

Kratochvíle (zámek), tel. +420 388 324 380, kratochvile@npu.cz

Kratochvíle (zámek)
okres Prachatice, Jihočeský kraj

Rožmberský renesanční letohrádek vybudovaný ve stylu italské renesanční vily. V roce 1601 koupil vilu císař Rudolf II., krátce na to ji však získali Eggenbergové a roku 1719 Schwarzenbergové. Cenné interiéry s malířskou a štukovou výzdobou.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia