Mikuláš na zámku v Rájci

přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
neděle 4. 12. 2022 (16:00 – 18:30)  tuto akci již nestihnete 
Ve spolupráci s Divadelním spolkem Rájce- Jestřebí a Centrem Motýlek zve Státní zámek Rájec nad Svitavou nejmenší děti na netradiční mikulášskou nadílku na zámku. Akce se koná v neděli 4. prosince od 16 hodin, sraz pod balkonem na nádvoří.
Děti se mohou těšit na andílky i čertíky, hravou scénku od našich divadelníků a především na příchod Mikuláše a mikulášskou nadílku. Nebude chybět ani dětský punč od kouzelné víly!
Na akci je nutné se přihlásit, vybrat si konkrétní čas příchodu na zámek a zaregistrovat se na https://www.centrum-motylek.cz/mikulas/ nebo na gorcikova. katerina(at) gmail. com. Počet dětí ve skupinkách je omezený.
Celá mikulášská nadílka v prostorách zámku bude trvat maximálně 30 minut. Vybrat si můžete i zda chcete variantu s čertíky nebo bez. Cena balíčku je 120 Kč - balíčky budou pro všechny děti stejné. V případě zájmu můžeme velkým zlobivcům do pytlíčku přihodit i bramboru.

Pořadatel akce

Rájec nad Svitavou (zámek), tel. +420 516 432 013, rajec@npu.cz

Rájec nad Svitavou (zámek)
okres Blansko, Jihomoravský kraj

Původně dvě tvrze. Jedna z nich přestavěna v r. 1570 na renesanční zámek. Na přelomu 17. a 18. st. vyhořel. V r.1763 vznikl na jeho místě zámek ve stylu Ludvíka XVI. Rokokové interiéry v 19. st. nahrazeny romantickými - ztráta stylové jednoty.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia

Inzerce

Pražská hudební skupina ERGO byla založena před více jak 30 lety.
Skupina finančně podporuje činnost serveru Sermiri.cz

Náhodné video