Mikuláš na zámku v Rájci

přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
neděle 4. 12. 2022 (16:00 – 18:30)  tuto akci již nestihnete 
Ve spolupráci s Divadelním spolkem Rájce- Jestřebí a Centrem Motýlek zve Státní zámek Rájec nad Svitavou nejmenší děti na netradiční mikulášskou nadílku na zámku. Akce se koná v neděli 4. prosince od 16 hodin, sraz pod balkonem na nádvoří.

Děti se mohou těšit na andílky i čertíky, hravou scénku od našich divadelníků a především na příchod Mikuláše a mikulášskou nadílku. Nebude chybět ani dětský punč od kouzelné víly!

Na akci je nutné se přihlásit, vybrat si konkrétní čas příchodu na zámek a zaregistrovat se na https://www.centrum-motylek.cz/mikulas/ nebo na gorcikova. katerina(at) gmail. com. Počet dětí ve skupinkách je omezený.

Celá mikulášská nadílka v prostorách zámku bude trvat maximálně 30 minut. Vybrat si můžete i zda chcete variantu s čertíky nebo bez. Cena balíčku je 120 Kč - balíčky budou pro všechny děti stejné. V případě zájmu můžeme velkým zlobivcům do pytlíčku přihodit i bramboru.

Pořadatel akce

Rájec nad Svitavou (zámek), tel. +420 516 432 013, rajec@npu.cz

Rájec nad Svitavou (zámek)
okres Blansko, Jihomoravský kraj

Zámek ve správě Národního památkového ústavu
Původně dvě tvrze. Jedna z nich přestavěna v r. 1570 na renesanční zámek. Na přelomu 17. a 18. st. vyhořel. V r.1763 vznikl na jeho místě zámek ve stylu Ludvíka XVI. Rokokové interiéry v 19. st. nahrazeny romantickými - ztráta stylové jednoty.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia

Inzerce

Náhodné video

Ladajhadaj | Promo videa - památkové objekty