Letní trhy na Grabštejně

přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
sobota 2. 7. 2022 (9:00) – neděle 3. 7. 2022 (17:00)  (za 3 dny)
Přijměte pozvání na tradiční letní akci. Letos opět v podobě tržiště s řemeslnými a regionálními produkty a drobného doprovodného programu.
PROGRAM:
Na nádvoří a v zahradě čekejte stánky s různými řemeslnými a regionálními produkty, mezi stánky naleznete i dílničky pro děti či kolotoč na kliku.
11:00 pohádka pro děti
2.7. Divadlo PUK - Daisy Mrázková: Haló Jácíčku
Pohádka o velikém přátelství dvou malých kamarádů, zajíčka a veverky. Malý zajíček Jácíček objevuje svět kolem sebe. Dobrodružství zajíčka a veverky jsou plná něhy a lásky, aniž by to vlastně ti dva tušili.

3.7. Divadlo Matýsek - Břichbulín aneb cesta do země skřítků
Toník je malý chlapec, který moc neví, co roupama dělat a nudí se. A víte proč? Protože jeho rodiče mají moc práce a nemají na něj čas. Toník zahrnován hračkami a sladkostmi. Toníkovi ale už nestačí obyčejné sladkosti, Toník chce zlatý dort! Nepřehání to trochu? A jak to dopadne?
prohlídky hradu
Můžete si vybrat i z několika prohlídkových okruhů:
Ostatní vstupné:
pohádka pro děti: jednotné 60 Kč
Na prohlídky je možné zakoupit si vstupenky v předstihu přes ON- LINE COLOSSEUM. Velmi doporučujeme si vybraný čas prohlídky rezervovat!

Pořadatel akce

Grabštejn (hrad), tel. +420 482 724 301, grabstejn@npu.cz

Grabštejn (hrad)
okres Liberec, Liberecký kraj

Zámek stojí na místě hradu z 11. století. Po dobytí Mikulášem z Kašperka se mění na husitskou pevnost. V roce 1562 přestaven na renesanční zámek. Klasicistní úpravy nastaly v roce 1818. Po r. 1945 využíván armádou, poté ponechán chátrání. Od r. 1992 je postupně rekonstruován.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia
Facebook