Dobročinný večer pro Broumovsko

hudební koncerty | společenské akce | gastro
pátek 2. 6. 2023 (od 18:00)  tuto akci již nestihnete 
Dobročinný večer pro Broumovsko je společenskou akcí, na které se setkávají pozitivně naladění lidé, vnímající zodpovědnost za rozvoj regionu. Každoročně se koná v broumovském klášteře v předvečer veřejné ochutnávky vín Vinum et Cetera.

Hosté mohou v průběhu večera, který je doprovázen ochutnávkou vybraných vín, vynikajícím jídlem a příjemnou hudbou, projevit filantropii a účastnit se dražby uměleckých předmětů nebo rukodělných výrobků v tiché aukci a později se zapojit do veřejné aukce vín.

Výtěžek z celého večera putuje do grantového programu Máme rádi Broumovsko na podporu místních projektů a také na podporu vybraných projektů Agentury pro rozvoj Broumovska.

Vstupné: 500 Kč (v ceně je zahrnuta ochutnávka vín, raut i hudební program). Výtěžek ze vstupného bude zahrnut do výnosu večera.

Rezervace míst: dobrocinny.vecer@broumovsko.cz

Pořadatel akce

Agentura pro rozvoj Broumovska - https://www.facebook.com/APRBroumovska

Broumovský klášter
okres Náchod, Královehradecký kraj

Klášter
Původně gotický hrad, přestavěný ve 14. stol. na opevněný klášter benediktinů s kostelem sv. Vojtěcha. Současná podoba je výsledkem vrcholně barokní přestavby podle plánů K. I. Dienzenhofera. Objeven unikátní otisk tzv. turínského plátna z r. 1651.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Wikipedia
Facebook

Inzerce

Náhodné video