Kalendář akcí

Kulturní akce na dohled

Dnes je úterý 21. 11. 2017

Poslední aktualizované akce

Dnes je úterý 21. 11. 2017

Poslední aktualizované skupiny

Poslední aktualizovaní výrobci,
prodejci a pořadatelé akcí

Adresář skupin podle období

Antika (14. stol. př.n.l. - 476)   (37 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Starověk   (41 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Vikingové, Normané   (53 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Saracéni   (33 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Barbaři   (46 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Husité   (115 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, agentura Armagedon, Agmen, Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alla Danza, Ammortis Bohemia, Armet, Armitores - tovaryšstvo svobodných žoldnéřů, Artego, Aura Mori, Awarius, Bakchus - Medieval music, Basilard, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Bratrstvo valhaly, Burdýři, Cavalieri Moravi, Corporal, Corpus Bellatores, Corvus, Corvus Arma, Cvikovští Žoldnéři, Danar - historická řemesla, Dardaři, Dies Mortis, Digladior - škola šermu, Dragers, Dům rytířských ctností, Elthin - středověká hudba, Equites, Exitus in Dubio, Exulis, Familiaris Domini Regis, z.s., Fortuna, Garde, Gladius, Gléva Jana Smiřického, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hellfire- fire show group, Heraldicus - historický šerm, Highlenders, Hostis Aeternus, Inferi, Innominati, Jagabab, Kolínská společnost POPRÁVU, Kompanyje , Korbel , Krkavci, Lancea, Loupeživí rytíři ze Sádku, M. B. P., Magna Mysteria, Maledictus, Mattias, Menardi, Merlet, Mohelnická Sebranka, Moradis, Moravica Ballistária, Morgana von Maxberg, Morgenstern, Nezabuditzi, Ordál, Páni z Bludova, Páni z Cornštejna, rytíři řádu keltského kříže, Páni z Děčína, Páni z Kolína, Páni z Valdeka, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Poutníci štěstěny, Praecedo Regis, Rabidus, Řád Černých rytířů, Rebule, Renegáti, Romantika Plzeň, Rotyka, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, Rytíři řádu Růže, Rytíři sv.Anselma, Rytíři svatého Grálu, Rytíři z Hückeswagen, Rytíři Země zubra, Sarras, Sdružení Bohém, Sharkan, SHŠ Jindřich , Sígři, Sokolníci Falker, Soldáti - Litoměřická branná hotovost, Společenství svobodných pánů, Společenstvo libertas, Společnost přátel dělostřelby, Srdcové eso - taneční skupina, Subulcus, Šejdíři, Šermířský spolek Jeseník, Šermířský spolek Šumperk, Šermířský spolek URSI, o.s., Štvanci, Tambour, Tartus, Tertium non datur, Tesák - dětský kroužek historického šermu, Trn v oku, agentura a tanečníci, Úpičtí střelci z. s., Viridis Milites, VV PROMOTION s.r.o., Zoufalci z Nevdieku

Středověk raný   (189 skupin)

[skrýt/rozbalit]
Acheron, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Aesculus, agentura Armagedon, Agentura Mág , Agmen, Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Aldeigjuborg, Alia Tempora, Alla Danza, Allegros, Alotrium, Ammortis Bohemia, Aradus, Aramis, ARDOR MENS - společenství ohně a divadla, Arma ferre - spolek pro obnovu evropských bojových umění, Armitores - tovaryšstvo svobodných žoldnéřů, Artego, Au Jugé, Aura Mori, Aurum , Awarius, Baggar, Bakchus - Medieval music, Balestra, Bard Ondráš, Basilard, Baštýři, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Bohemian Bards, Bratři z růže, Bratrstvo Chaosu, Bratrstvo valhaly, Bravo Team Libora Olšana, Buhurt, Burdýři, Calata, historická hudba, Carpenoctem, Cesta meče, Charlotte, Corvus, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Černá růže, Česká Barokní Společnost, Dei Gratia, středověcí muzikusové, Děti Freyiny - Šermířský spolek Prostějov, Dies Mortis, Divadlo Bez Střechy, Dům rytířských ctností, Dura Nux, DUX Moravia, Dygon, Elthin - středověká hudba, Equites, ERBIA, Ergo, Exulis, Familiaris Domini Regis, z.s., Flagrans, Fortis, Fortuna, Fragarians, Gard, Garde, Garde Gris, Gladius, Goryničové, Grál, Green Regiment, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hartigo, Hellfire- fire show group, Heraldicus - historický šerm, Highlenders, Honorata, Hortus Gratiae, Hostis Aeternus, Inferi, Innominati, Jagabab, Jezdecký klub Vlčí Stopa, Jezerničtí páni, Keltoviny - miniškolička práskání bičem, Kmen Vltavanů, Kolínská společnost POPRÁVU, Korbel , Kruh, La Volta, La-Via, Laridenn, Lepus, Loupeživí rytíři ze Sádku, Lucemburk, spolek historického šermu, Lucius, Lvi ze Staré, M. B. P., Magna Mysteria, Maledictus, Mattias, Medieval, Menardi, Mericia, Merlet, Midgard, Miritis, Modern Magic Fakir Show Petr Braun, Moirae, MOR, Moravský šermířský spolek, Morgenstern, Nezabuditzi, Notorix Denatur, Novica, Novus Origo, Nuntius Regis, Okořská Garda, Ordál, Ordál - gotická katovna , Orphanus, Páni Spiša, Páni z Bludova, Páni z Děčína, Páni z Kolína, Páni z Lichtenburka, Páni z Valdeka, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Perchty von Bladen, Potulní Rytíři, Quanti Minoris, Rabidus, Ragnar, Rebule, Rekové, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Růžový mor - hudební skupina, rytiersky turnaj NORMANI, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, Rytíři sv.Anselma, Rytíři svatého Grálu, Rytíři z Hückeswagen, Rytíři Země zubra, S.P.G. Old Guard, Saltatori Reginae Beatrix, Sharkan, SHŠ Jindřich , SHŠ Rytíři -Žichovice ,z.s., Siderea - taneční skupina, Sígři, Sigurd, Sokolníci Falker, Společenství svobodných pánů, Srdcové eso - taneční skupina, Stáj Brettynka , Subulcus, Svobodní páni z Osova, Šermířský spolek Jeseník, Šermířský spolek URSI, o.s., Štvanci, Tambour, Tartus, Terra historia (Rytíři Koruny), Tertium non datur, Thorwaldsons, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Triglav, Trn v oku, agentura a tanečníci, Turdus, Urození Rváči, Valkenava, Vampyrus Iuvenilis, Vargheim, Velkomoravané, Verbíři, Viator, Victorius, VK Avalon - Plzeň, Vyděděnci, Weytora, Zabijáci, Zoufalci z Nevdieku, Žoldnéři, Žoldnieri

Středověk vrcholný   (236 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Aesculus, agentura Armagedon, Agentura Mág , Agmen, Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alia Tempora, Alla Danza, Allgor, Alotrium, Alternus, Alterum, Animata, AnnoDomini, Aradus, Aramis, ARDOR MENS - společenství ohně a divadla, Argyll, Arma ferre - spolek pro obnovu evropských bojových umění, Armatus, Armet, Artego, Artscenie, Artus Bohemia, Artus Thor, Arvena, Askalon, Aurum , Awarius, Bakchus - Medieval music, Bard Ondráš, Baštýři, Berendal, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Biskupští manové z Kroměříže, Bohemian Bards, Bratři z růže, Bratrstvo Chaosu, Bratrstvo valhaly, Bravo Team Libora Olšana, Budějivici, Burdýři, Calata, historická hudba, Carpe Diem, Cavalieri Moravi, Charlotte, Corpus Bellatores, Corvus, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Cvikovští Žoldnéři, Čaroděj Cave, Čarodějky s.r.o.* (*Sestry Rejdí Ovzduším), Černá růže, Česká Barokní Společnost, Danar - historická řemesla, Děti Freyiny - Šermířský spolek Prostějov, Dies Mortis, Digladior - škola šermu, Divadlo Bez Střechy, Dragers, Družina Dva na koni a jeden bez osla, Družina z Bukovíka, Dům rytířských ctností, Dura Nux, DUX Moravia, El Raks Sael, Elthin - středověká hudba, Equites, Erebus, Ergo, Euphorica, Exheredis, Exulis, Familiaris Domini Regis, z.s., Festum Aeternum, Flamberg, Fortis, Fortuna, Fuente Ovejuna, Galthilion , Garde, Garde Gris, Gladius, Golem, Grál , Grál, Grál, Green Regiment, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hebrix, Hellfire- fire show group, Heraldicus - historický šerm, Highlenders, Honorata, Hortus Gratiae, Jagabab, Jezdci a dámy, Jezdecký klub Vlčí Stopa, Jezerničtí páni, Kargen, Keltoviny - miniškolička práskání bičem, Klub historického šermu Giovanni Minatoreho, Kolínská společnost POPRÁVU, Kompanyje , Kotora, Krkavci, Kruh, Kupecká stráž z Jihlavy, La Volta, La-Via, Laridenn, les Enfants Perdus, Loupeživí rytíři ze Sádku, Lucemburk, spolek historického šermu, Lvi ze Staré, Magna Mysteria, Maledictus, Markus M, Markýz ze Strakonic, Menardi, Mercenarius, Mericia, Merlet, Miritis, Modern Magic Fakir Show Petr Braun, Mohelnická Sebranka, MOR, Moradis, Moravica Ballistária, Moravská Marka, Morgana von Maxberg, Morgenstern, Mortem, Musica Canora, Novus Origo, Ordál - gotická katovna , Páni Spiša, Páni z Cornštejna, rytíři řádu keltského kříže, Páni z Děčína, Páni z Hradce, Páni z Kolína, Páni z Lichtenburka, Páni z Michalovic, Páni z Valdeka, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Perchty von Bladen, Porta Temporis, Potulní Rytíři, Poustevník, z.s., Poutníci štěstěny, Praecedo Regis, Quanti Minoris, Raava, Rabidus, Řád Černých rytířů, Rattus Rattus, Rebule, Regii Caroli regis - soubor starého tance, Rekové, Renegáti, Revertar, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Rotyka, Růže z Hradce, Růžový mor - hudební skupina, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, Rytíři řádu Růže, Rytíři sv.Anselma, Rytíři svatého Grálu, Rytíři z Hückeswagen, Rytíři Země zubra, S.P.G. Old Guard, Saltatori Reginae Beatrix, Sdružení Bohém, Selago, Sharkan, SHŠ Jindřich , SHŠ Rytíři -Žichovice ,z.s., Siderea - taneční skupina, Sígři, Sokolníci Falker, Solutus, Společenství svobodných pánů, Společnost přátel dělostřelby, Srdcové eso - taneční skupina, Subulcus, Svobodní páni z Osova, Svobodní sedláci, Šermíři zaváté střely, Šermířský spolek Jeseník, Šermířský spolek Šumperk, Šermířský spolek URSI, o.s., Škola starého tance, Štvanci, Tambour, Taranis, Tartus, TAS - společnost historického šermu, Taurus, Terra historia (Rytíři Koruny), Tertium non datur, THORAX, Thorax, Thorwaldsons, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Trn v oku, agentura a tanečníci, Turdus, Úpičtí střelci z. s., Urození Rváči, Valkenava, Valmont, Vampyrus Iuvenilis, Vendetta, Verbíři, Verdečtí střelci, Vere Gratia, Viator, Viridis Milites, VK Avalon - Plzeň, VV PROMOTION s.r.o., Vyděděnci, Weytora, Z-Z Brašulové Srandičkové, Zabijáci, Zoufalci z Nevdieku, Žakéři, Žoldnéři, Žoldnieri

Třicetiletá válka (1618 - 1648)   (137 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Agentura Mág , Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alla Danza, Allegros, Alotrium, Altblau regiment, Amoret, Animata, Aqua Fortis, Aramis, Armatus, Askalon, Asmodeus, Avalon, Bakchus - Medieval music, Balestra, Berit - skupina historického šermu, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Biskupští manové z Kroměříže, Bratrstvo valhaly, Bravo Team Libora Olšana, Briganti, Buhurt, Burdýři, Butlers Dragonerregiment, Calata, historická hudba, Cavalieri Moravi, Charlotte, Corneta Moravia, Corporal, Corvus, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Čaroděj Cave, Černá růže, Česká Barokní Společnost, Danar - historická řemesla, Dardaři, De Svenska Adelsmannen, Defensores, Dělostřelci Kryštofa Haranta - 1619, Diadém - Šermířská společnost, Divadlo Bez Střechy, Divadlo Sentiment, z.s., Duellanti, Dům rytířských ctností, Elthin - středověká hudba, Equites, Exitus in Dubio, Exulis, Flamberg, Fortuna, Fuente Ovejuna, Garde, Gladius, Golem, Grál, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hellfire- fire show group, Honorata, Hortus Gratiae, Houwaldův regiment, Jezdci a dámy, Knechti Znojmo, Kolínská společnost POPRÁVU, Kotora, Kruh, Lancea, Laridenn, les Enfants Perdus, Magna Moravia, Magna Mysteria, Maledictus, Markýz ze Strakonic, Mattias, Menardi, Merlet, Modern Magic Fakir Show Petr Braun, Modrý regiment, Monadria Polygamica, Moradis, Moravský Podhorácký pěší pluk, Moravský šermířský spolek, Morgenstern, Mortaigne Regiment, Mortem, Nevers - společnost historických aktivit, Novica, Páni z Kolína, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Piechota wybraniecka miasta Zamość, Promachos, Řád Černých rytířů, REBEL, REGO, Rekové, Renegáti, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Rotyka, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, S.P.G. Old Guard, Salva Quardia, Sdružení Bohém, Sharkan, SHŠ Jindřich , Sígři, Skandalia Svitavy, Sokolníci Falker, Společenstvo libertas, Spolek přátel historického šermu Svobodní Žoldnéři, Strelecký Spolok Košice, Šermíři zaváté střely, Škola dobového šermu a skupina Manus Regis, Štvanci, Tartus, Taurus, Tertium non datur, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Trn v oku, agentura a tanečníci, Urození Rváči, Valmont, Vendetta, ViaCassa, Viator, Victorius, Vivamus, VV PROMOTION s.r.o., Weytora, Žoldnieri

Baroko (17. stol. - 18. stol.)   (104 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Agentura Mág , Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alla Danza, Alotrium, Amoret, Animata, Aramis, Artscenie, Arvena, Asmodeus, Avalon, Bakchus - Medieval music, Balestra, Basilard, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Biskupští manové z Kroměříže, Bravo Team Libora Olšana, Burdýři, Calata, historická hudba, Cavalieri Moravi, Charlotte, Corneta Moravia, Corporal, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Čaroděj Cave, Černá růže, Česká Barokní Společnost, Danar - historická řemesla, De Svenska Adelsmannen, Defensores, Dělostřelci Kryštofa Haranta - 1619, Diadém - Šermířská společnost, Divadlo Bez Střechy, Divadlo Sentiment, z.s., Duellanti, Dům rytířských ctností, Equites, Exulis, Flamberg, Fuente Ovejuna, Galthilion , Gladius, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hellfire- fire show group, Historický spolek města Bíliny, Hortus Gratiae, Jagabab, Kancioneta, Kolínská společnost POPRÁVU, Korbel , Kotora, Kruh, La Grace, La-Via, les Enfants Perdus, Liette - Orientální tance, Maledictus, Mattias, Menardi, Mericia, Merlet, Monadria Polygamica, Morgenstern, Ortel, Páni z Kolína, Promachos, Řád Černých rytířů, REBEL, Regii Caroli regis - soubor starého tance, Rekové, Renegáti, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Rotyka, S.P.G. Old Guard, SHŠ Jindřich , Skandalia Svitavy, Sokolníci Falker, Srdcové eso - taneční skupina, Škola dobového šermu a skupina Manus Regis, Škola starého tance, Štvanci, Tartus, TAS - společnost historického šermu, Taurus, Terra historia (Rytíři Koruny), Thorwaldsons, Trn v oku, agentura a tanečníci, Urození Rváči, Vae Victus, Valmont, Vendetta, Viridis Milites, Vivamus, VV PROMOTION s.r.o., Weytora, Žoldnieri

Renesance (15. stol. - 16. stol.)   (155 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Aesculus, agentura Armagedon, Agentura Mág , Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alla Danza, Allegros, Alt-Starhemberg Olmütz, Amoret, Animata, AnnoDomini, Aqua Fortis, Aramis, Arma ferre - spolek pro obnovu evropských bojových umění, Artscenie, Arvena, Asmodeus, Bakchus - Medieval music, Balestra, Banderium, Bard Ondráš, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Black joke pirates, Bratři z růže, Bravo Team Libora Olšana, Briganti, Burdýři, Calata, historická hudba, Cavalieri Moravi, Cech sv. Michaela, Charlotte, Collegium 1570, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Čaroděj Cave, Černá Hvězda, Černá růže, Česká Barokní Společnost, Danar - historická řemesla, Diadém - Šermířská společnost, Digladior - škola šermu, Divadlo Bez Střechy, Divadlo Sentiment, z.s., Duellanti, Dům rytířských ctností, Dura Nux, Elthin - středověká hudba, Equites, Euphorica, Évadées, Exheredis, Exulis, Festum Aeternum, Fracce, Fuente Ovejuna, Galthilion , Gard, Garde, Gladius, Grál , Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hellfire- fire show group, Heraldicus - historický šerm, Hortus Gratiae, Jagabab, Kancioneta, KAŠPAŘI, Knechti Znojmo, Kolínská společnost POPRÁVU, Kotora, Kruh, La Volta, La-Via, Lancea, Lanistae liberi Pragenses, Laridenn, Leones de Moethin, M.C.E., Magna Mysteria, Maledictus, Markus M, Mattias, Menardi, Mericia, Merlet, Modern Magic Fakir Show Petr Braun, Monadria Polygamica, Moradis, Moravský šermířský spolek, Morgenstern, Musica Canora, Non Sancti, Novica, Páni Spiša, Páni z Kolína, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Perchty von Bladen, Porta Temporis, Poustevník, z.s., Pragma, škola šermu, Promachos, Quanti Minoris, Rabussa, Řád Černých rytířů, Rattus Rattus, Rebule, Regii Caroli regis - soubor starého tance, Rekové, Renegáti, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Roseta, Rotyka, Růže z Hradce, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, S.P.G. Old Guard, Saltatori Reginae Beatrix, Savioli, Sdružení Bohém, Sharkan, SHŠ Jindřich , Sígři, Sok, Sokolníci Falker, Společnost přátel dělostřelby, Srdcové eso - taneční skupina, Šermířský spolek Jeseník, Škola dobového šermu a skupina Manus Regis, Škola starého tance, Štvanci, Tambour, TAS - společnost historického šermu, Taurus, Tempus, Tertium non datur, Thorwaldsons, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Trn v oku, agentura a tanečníci, Turdus, Valkenava, Valmont, Vendetta, Vere Gratia, Viator, Vivamus, VV PROMOTION s.r.o., Weytora, Žabikuch, Žoldnieri

Rokoko (18. stol.)   (51 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Sedmiletá válka (1756 - 1762)   (25 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Napoleonské války (1789 - 1815)   (35 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Prusko-Rakouská válka (1866)   (15 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Období let 1868 - 1914   (16 skupin)

[skrýt/rozbalit]

1. světová válka (1914 - 1918)   (21 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Období let 1918 - 1939   (14 skupin)

[skrýt/rozbalit]

2. světová válka (1939 - 1945)   (16 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Období 1945 - současnost   (14 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Vietnamská válka (1945-1975)   (9 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Korejská válka (1950-1953)   (9 skupin)

[skrýt/rozbalit]

20. stol., 30. léta   (17 skupin)

[skrýt/rozbalit]

20. stol., 80. léta   (11 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Fantasy   (89 skupin)

[skrýt/rozbalit]
Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Agentura Mág , Aini - orientální tanečnice, Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Akáda a Meče blesky, Allimah Asmar, Alotrium, Aramis, Artego, Artus Thor, Aura Mori, Baggar, Black joke pirates, Bratrstvo Chaosu, Bratrstvo valhaly, Bravo Team Libora Olšana, Briganti, Burdýři, Cavalieri Moravi, Charlotte, Corvus Arma, Čaroděj Cave, Černá Hvězda, Černá růže, Česká Barokní Společnost, Divadlo Sentiment, z.s., Dubia Fortuna, Dům rytířských ctností, El Raks Sael, Equites, Euphorica, European stunts s.r.o. , Exulis, Garde, Gladius, Goryničové, Grex - sever Liberec, Hellfire- fire show group, Highlenders, Honorata, Hortus Gratiae, Inferno, Jagabab, Kinessis espectáculos ..nomad teatral.., Kolínská společnost POPRÁVU, Liette - Orientální tance, Maledictus, Menardi, Menhir - keltská skupina, Mericia, Merlet, Notorix Denatur, Novica, Ohnivá show Mysteria, Okořská Garda, Ordinis Interfectorem, Páni z Děčína, Páni z Michalovic, Praecedo Regis, Rabidus, Řád Černých rytířů, Rebule, Romantika Plzeň, Rotyka, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, Rytíři Země zubra, Shareefa - taneční spolek , Siderea - taneční skupina, Srdcové eso - taneční skupina, Stáj Brettynka , Štvanci, Taranis, Tempus, Terra historia (Rytíři Koruny), Tertium non datur, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Trn v oku, agentura a tanečníci, Urození Rváči, Valkenava, Vampyrus Iuvenilis, Viridis Milites, VK Avalon - Plzeň, VV PROMOTION s.r.o., Z-Z Brašulové Srandičkové, Zabijáci, Žoldnéři

Western   (27 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Piráti   (79 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Inzerce

Informace o inzerci

Doporučené weby

PLUMLOV
PLUMLOV
Památkové objekty

Náhodný výrobek

Aktuality z hradů a zámků

Telč (zámek)
21. 11. 2017
Státní zámek Telč na státní svátek 17. 11. 2017 veřejnosti zpřístupněn (pouze výstava Pyšná princezna). Pyšná princezna - výstava originálních kostýmů a rekvizit z pohádky - otevřena.
Rožmberk nad Vltavou (hrad)
21. 11. 2017
Vzhledem k rekonstrukci silnice v Rožmberku nad Vltavou doporučujeme příjezd ze směru Český Krumlov, který je bez omezení.
Nové Hrady (hrad)
21. 11. 2017
Dne 17. a 24. 11. se z provozních důvodů nekonají prohlídky první prohlídkové trasy. Děkujeme za pochopení.
Pernštejn (hrad)
21. 11. 2017
V době od 1. 11. do 31. 3. z technických důvodů neprobíhají ani mimořádné prohlídky. Přístupné je pouze 1. nádvoří.
Bouzov (hrad)
20. 11. 2017
Dne 17. 11. - 18. 11. 2017 probíhají mimořádné večerní strašidelné prohlídky. Rezervace na tel: 775 888 960
Slatiňany (zámek)
20. 11. 2017
Z důvodu stavebních prací je přístupnost zámeckého parku omezena. Omlouváme se za obtíže.
Libochovice (zámek)
20. 11. 2017
Prosíme návštěvníky, aby nevstupovali do anglické části zámeckého parku, hrozí nebezpečí úrazu pádem poškozených stromů a větví.
Kozel (zámek)
20. 11. 2017
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA KONCERT VÁCLAVA HUDEČKA S JIŘÍM STIVÍNEM A S KLAVÍRNÍM DOPROVODEM LUKÁŠE KLÁNSKÉHO NA TELEFONNÍM ČÍSLE 377969040- 1
Třeboň (zámek)
20. 11. 2017
V listopadu a prosinci je zámek otevřen každé úterý ve 14 hodin (7. 11.- 19. 12.)
Lysice (zámek)
20. 11. 2017
Ve dnech 2. a 3. 12. 2017 na Vás čekají tradiční adventní prohlídky zámku a zabijačka na nádvoří! Otevřeno od 10:00 do 17:00 hodin.
Hanácké skanzen
20. 11. 2017
Z důvodu rekonstrukce bude do konce roku omezen přístup do některých vnitřních částí skanzenu.
Rájec nad Svitavou (zámek)
19. 11. 2017
Mimořádné otevření zámku 11. - 12. 11. 2017. Více informací najdete v části akce.
Plasy (klášter)
19. 11. 2017
Letos naposledy otvíráme 25. listopadu - navštivte prohlídku konventu, kostela či hodinové věže - každou celou hodinu od 10:00 do 15:00
Trosky (hrad)
19. 11. 2017
Hrad je na zimní období uzavřen. Otevíráme 30. března 2018 na Velký pátek.
Nový Hrádek u Lukova (zřícenina hradu)
19. 11. 2017
Prohlídka hradu je možná také mimo návštěvní dobu, pouze ale po předchozím ohlášení a domluvě se správou zříceniny: novyhradek@npu.cz, mobil: 778 719 168.
Milotice (zámek)
19. 11. 2017
Od 30. října 2017 nepřijímáme objednávky na vstup do interiérů ani na zapůjčení kostýmů! Děkujeme za pochopení.
Krásný Dvůr u Podbořan (zámek)
19. 11. 2017
Žádáme návštěvníky, aby se v zámeckém parku pohybovali se zvýšenou opatrností.
Krakovec (zřícenina hradu)
19. 11. 2017
Milí příchozí, vážení návštěvníci, na státním hradě Krakovci započaly záchranné práce zaměřené na odvlhčení nádvoří, suterénního zdiva a oprava polygonálního schodiště západního křídla paláce. S tímto souvisejí i drobná omezení při pohybu uvnitř...
Hrádek u Nechanic (zámek)
18. 11. 2017
Vážení návštěvníci, kvůli probíhajícím pracem v zámeckém parku je pohyb v tomto prostoru omezen. Děkujeme za pochopení.
Kynžvart (zámek)
18. 11. 2017
!!! Během větrného počasí platí zákaz vstupu do zámeckého parku!!!
Hluboká nad Vltavou (zámek)
18. 11. 2017
Na trasu Hostinské pokoje je rezervace předem nutná!
Valtice (zámek)
17. 11. 2017
V pátek 17. listopadu je otevřen hlavní prohlídkový okruh v čase 10:00 - 14:00.
Velké Březno (nový zámek)
17. 11. 2017
Vážení návštěvníci, z důvodu zhoršené povětrnostní situace je zámecký park zcela uzavřen.
vila Stiassni
17. 11. 2017
Vážení návštěvníci, ve státní svátek 17. listopadu je vila otevřena. Komentované prohlídky vychází v 10, 11, 12, 13 a 15 hodin. Ve 14 a v 16 hodin jsou prohlídky vyblokovány pro zájezdy. Děkujeme za pochopení.
Házmburk (trosky hradu)
17. 11. 2017
Vážení návštěvníci, hrad Hazmburk otevírá i listopadové víkendy a svátek 17. 11. 2017. Bílá věž otevřena. Informace na 606175052.
Landštejn (zřícenina hradu)
16. 11. 2017
Akce Bubáci na hradě v neděli 29. 10. se z důvodu nepříznivé předpovědi počasí a výstrahy ČHMÚ před velmi silným větrem RUŠÍ!
Litomyšl (zámek)
16. 11. 2017
Zámek je v listopadu 2017 otevřen pouze pro skupiny nad 15 osob po předchozím objednání. Děkujeme za pochopení.
selský dvůr U Matoušů v Plzni-Bolevci
16. 11. 2017
Pozor! Selský dvůr v Plzni - Bolevci je z důvodu plánované rekonstrukce veřejnosti nepřístupný. Vstup je možný pouze při mimořádných akcích inzerovaných na webových stránkách objektu nebo na základě individuální dohody se správcem areálu.
Schwarzenberská hrobka v Domaníně
15. 11. 2017
V listopadu a prosinci hrobka otevřena každý čtvrtek ve 14 hodin
Sázava (klášter)
15. 11. 2017
Upozornění pro návštěvníky: v listopadu bude klášter otevřen veřejnosti od pátku do neděle 17. - 19. 11. 2017

Náhodné video

Michal Mašek | Promo videa - památkové objekty

Poptávky na vystoupení