Kalendář akcí

Kulturní akce na dohled

Dnes je čtvrtek 25. 5. 2017

Poslední aktualizované akce

Dnes je čtvrtek 25. 5. 2017

Poslední aktualizované skupiny

Poslední aktualizovaní výrobci,
prodejci a pořadatelé akcí

Adresář skupin podle období

Antika (14. stol. př.n.l. - 476)   (37 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Starověk   (40 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Vikingové, Normané   (51 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Saracéni   (33 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Barbaři   (46 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Husité   (115 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, agentura Armagedon, Agmen, Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alla Danza, Ammortis Bohemia, Armet, Armitores - tovaryšstvo svobodných žoldnéřů, Artego, Aura Mori, Awarius, Bakchus - Medieval music, Basilard, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Bratrstvo valhaly, Burdýři, Cavalieri Moravi, Corporal, Corpus Bellatores, Corvus, Corvus Arma, Cvikovští Žoldnéři, Danar - historická řemesla, Dardaři, Dies Mortis, DiMaS - Divadlo mečem a slovem, Dragers, Dům rytířských ctností, Elthin - středověká hudba, Equites, Exitus in Dubio, Exulis, Fortuna, Garde, Gladius, Gléva Jana Smiřického, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hellfire- fire show group, o . s., Heraldicus - historický šerm, Highlenders, Hostis Aeternus, Inferi, Innominati, Jagabab, Kolínská společnost POPRÁVU, Kompanyje , Korbel , Krkavci, Lancea, Loupeživí rytíři ze Sádku, M. B. P., Magna Mysteria, Maledictus, Mattias, Menardi, Merlet, Městská historická garda, Mohelnická Sebranka, Moradis, Moravica Ballistária, Morgana von Maxberg, Morgenstern, Nezabuditzi, Ordál, Páni z Bludova, Páni z Cornštejna, rytíři řádu keltského kříže, Páni z Děčína, Páni z Kolína, Páni z Valdeka, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Poutníci štěstěny, Praecedo Regis, Rabidus, Řád Černých rytířů, Rebule, Renegáti, Romantika Plzeň, Rotyka, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, Rytíři řádu Růže, Rytíři sv.Anselma, Rytíři svatého Grálu, Rytíři z Hückeswagen, Rytíři Země zubra, Sarras, Sdružení Bohém, Sharkan, SHŠ Jindřich , Sígři, Sokolníci Falker, Soldáti - Litoměřická branná hotovost, Společenství svobodných pánů, Společenstvo libertas, Společnost přátel dělostřelby, Srdcové eso - taneční skupina, Subulcus, Šejdíři, Šermířský spolek Jeseník, Šermířský spolek Šumperk, Šermířský spolek URSI, o.s., Štvanci, Tambour, Tartus, Tertium non datur, Tesák - dětský kroužek historického šermu, Trn v oku, agentura a tanečníci, Úpičtí střelci z. s., Viridis Milites, VV PROMOTION s.r.o., Zoufalci z Nevdieku

Středověk raný   (183 skupin)

[skrýt/rozbalit]
Acheron, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Aesculus, agentura Armagedon, Agentura Mág , Agmen, Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Aldeigjuborg, Alia Tempora, Alla Danza, Allegros, Alotrium, Ammortis Bohemia, Aradus, Aramis, ARDOR MENS - společenství ohně a divadla, Arma ferre - spolek pro obnovu evropských bojových umění, Armitores - tovaryšstvo svobodných žoldnéřů, Artego, Au Jugé, Aura Mori, Awarius, Baggar, Bakchus - Medieval music, Balestra, Bard Ondráš, Basilard, Baštýři, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Bratři z růže, Bratrstvo Chaosu, Bratrstvo valhaly, Bravo Team Libora Olšana, Buhurt, Burdýři, Calata, historická hudba, Carpenoctem, Cesta meče, Charlotte, Corvus, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Černá růže, Česká Barokní Společnost, Dei Gratia, středověcí muzikusové, Děti Freyiny - Šermířský spolek Prostějov, Dies Mortis, Divadlo Bez Střechy, Dům rytířských ctností, Dura Nux, DUX Moravia, Dygon, Elthin - středověká hudba, Equites, ERBIA, Exulis, Flagrans, Fortis, Fortuna, Fragarians, Gard, Garde, Gladius, Goryničové, Grál, Green Regiment, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hartigo, Hellfire- fire show group, o . s., Heraldicus - historický šerm, Highlenders, Honorata, Hortus Gratiae, Hostis Aeternus, Inferi, Innominati, Jagabab, Jezdecký klub Vlčí Stopa, Jezerničtí páni, Keltoviny - miniškolička práskání bičem, Kmen Vltavanů, Kolínská společnost POPRÁVU, Korbel , Kruh, La Volta, La-Via, Laridenn, Lepus, Loupeživí rytíři ze Sádku, Lucemburk, spolek historického šermu, Lucius, Lvi ze Staré, M. B. P., Magna Mysteria, Maledictus, Mattias, Medieval, Menardi, Mericia, Merlet, Midgard, Miritis, Modern Magic Fakir Show Petr Braun, Moirae, MOR, Moravský šermířský spolek, Morgenstern, Nezabuditzi, Notorix Denatur, Novica, Novus Origo, Nuntius Regis, Okořská Garda, Ordál, Ordál - gotická katovna , Orphanus, Páni Spiša, Páni z Bludova, Páni z Děčína, Páni z Kolína, Páni z Lichtenburka, Páni z Valdeka, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Perchty von Bladen, Potulní Rytíři, Quanti Minoris, Rabidus, Ragnar, Rebule, Rekové, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Růžový mor - hudební skupina, rytiersky turnaj NORMANI, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, Rytíři sv.Anselma, Rytíři svatého Grálu, Rytíři z Hückeswagen, Rytíři Země zubra, S.P.G. Old Guard, Saltatori Reginae Beatrix, Sharkan, SHŠ Jindřich , SHŠ Rytíři -Žichovice ,z.s., Siderea - taneční skupina, Sígři, Sigurd, Sokolníci Falker, Společenství svobodných pánů, Srdcové eso - taneční skupina, Subulcus, Svobodní páni z Osova, Šermířský spolek Jeseník, Šermířský spolek URSI, o.s., Štvanci, Tambour, Tartus, Terra historia (Rytíři Koruny), Tertium non datur, Thorwaldsons, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Triglav, Trn v oku, agentura a tanečníci, Turdus, Urození Rváči, Valkenava, Vampyrus Iuvenilis, Vargheim, Velkomoravané, Verbíři, Viator, Victorius, VK Avalon - Plzeň, Vyděděnci, Weytora, Zabijáci, Zoufalci z Nevdieku, Žoldnéři, Žoldnieri

Středověk vrcholný   (231 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Aesculus, agentura Armagedon, Agentura Mág , Agmen, Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alia Tempora, Alla Danza, Allgor, Alotrium, Alternus, Alterum, Animata, AnnoDomini, Aradus, Aramis, ARDOR MENS - společenství ohně a divadla, Argyll, Arma ferre - spolek pro obnovu evropských bojových umění, Armatus, Armet, Artego, Artscenie, Artus Bohemia, Artus Thor, Arvena, Askalon, Aurum , Awarius, Bakchus - Medieval music, Bard Ondráš, Baštýři, Berendal, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Biskupští manové z Kroměříže, Bratři z růže, Bratrstvo Chaosu, Bratrstvo valhaly, Bravo Team Libora Olšana, Budějivici, Burdýři, Calata, historická hudba, Carpe Diem, Cavalieri Moravi, Charlotte, Corpus Bellatores, Corvus, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Cvikovští Žoldnéři, Čaroděj Cave, Čarodějky s.r.o.* (*Sestry Rejdí Ovzduším), Černá růže, Česká Barokní Společnost, Danar - historická řemesla, Děti Freyiny - Šermířský spolek Prostějov, Dies Mortis, DiMaS - Divadlo mečem a slovem, Divadlo Bez Střechy, Dragers, Družina Dva na koni a jeden bez osla, Družina z Bukovíka, Dům rytířských ctností, Dura Nux, DUX Moravia, El Raks Sael, Elthin - středověká hudba, Equites, Erebus, Euphorica, Exheredis, Exulis, Festum Aeternum, Flamberg, Fortis, Fortuna, Fuente Ovejuna, Galthilion , Garde, Gladius, Golem, Grál, Grál, Grál , Green Regiment, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hebrix, Hellfire- fire show group, o . s., Heraldicus - historický šerm, Highlenders, Honorata, Hortus Gratiae, Jagabab, Jezdci a dámy, Jezdecký klub Vlčí Stopa, Jezerničtí páni, Kargen, Keltoviny - miniškolička práskání bičem, Klub historického šermu Giovanni Minatoreho, Kolínská společnost POPRÁVU, Kompanyje , Kotora, Krkavci, Kruh, Kupecká stráž z Jihlavy, La Volta, La-Via, Laridenn, les Enfants Perdus, Loupeživí rytíři ze Sádku, Lucemburk, spolek historického šermu, Lvi ze Staré, Magna Mysteria, Maledictus, Markus M, Markýz ze Strakonic, Menardi, Mercenarius, Mericia, Merlet, Miritis, Modern Magic Fakir Show Petr Braun, Mohelnická Sebranka, MOR, Moradis, Moravica Ballistária, Moravská Marka, Morgana von Maxberg, Morgenstern, Mortem, Musica Canora, Novus Origo, Ordál - gotická katovna , Páni Spiša, Páni z Cornštejna, rytíři řádu keltského kříže, Páni z Děčína, Páni z Hradce, Páni z Kolína, Páni z Lichtenburka, Páni z Michalovic, Páni z Valdeka, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Perchty von Bladen, Porta Temporis, Potulní Rytíři, Poustevník, z.s., Poutníci štěstěny, Praecedo Regis, Quanti Minoris, Raava, Rabidus, Řád Černých rytířů, Rattus Rattus, Rebule, Regii Caroli regis - soubor starého tance, Rekové, Renegáti, Revertar, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Rotyka, Růže z Hradce, Růžový mor - hudební skupina, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, Rytíři řádu Růže, Rytíři sv.Anselma, Rytíři svatého Grálu, Rytíři z Hückeswagen, Rytíři Země zubra, S.P.G. Old Guard, Saltatori Reginae Beatrix, Sdružení Bohém, Sharkan, SHŠ Jindřich , SHŠ Rytíři -Žichovice ,z.s., Siderea - taneční skupina, Sígři, Sokolníci Falker, Solutus, Společenství svobodných pánů, Společnost přátel dělostřelby, Srdcové eso - taneční skupina, Subulcus, Svobodní páni z Osova, Svobodní sedláci, Šermíři zaváté střely, Šermířský spolek Jeseník, Šermířský spolek Šumperk, Šermířský spolek URSI, o.s., Škola starého tance, Štvanci, Tambour, Taranis, Tartus, TAS - společnost historického šermu, Taurus, Terra historia (Rytíři Koruny), Tertium non datur, Thorax, THORAX, Thorwaldsons, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Trn v oku, agentura a tanečníci, Turdus, Úpičtí střelci z. s., Urození Rváči, Valkenava, Valmont, Vampyrus Iuvenilis, Vendetta, Verbíři, Verdečtí střelci, Vere Gratia, Viator, Viridis Milites, VK Avalon - Plzeň, VV PROMOTION s.r.o., Vyděděnci, Weytora, Z-Z Brašulové Srandičkové, Zabijáci, Zoufalci z Nevdieku, Žakéři, Žoldnéři, Žoldnieri

Třicetiletá válka (1618 - 1648)   (139 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Agentura Mág , Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alla Danza, Allegros, Alotrium, Altblau regiment, Amoret, Animata, Aqua Fortis, Aramis, Armatus, Askalon, Asmodeus, Avalon, Bakchus - Medieval music, Balestra, Berit - skupina historického šermu, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Biskupští manové z Kroměříže, Bratrstvo valhaly, Bravo Team Libora Olšana, Briganti, Buhurt, Burdýři, Butlers Dragonerregiment, Calata, historická hudba, Cavalieri Moravi, Charlotte, Corneta Moravia, Corporal, Corvus, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Čaroděj Cave, Černá růže, Česká Barokní Společnost, Danar - historická řemesla, Dardaři, De Svenska Adelsmannen, Defensores, Dělostřelci Kryštofa Haranta - 1619, Diadém - Šermířská společnost, DiMaS - Divadlo mečem a slovem, Divadlo Bez Střechy, Divadlo Sentiment, z.s., Duellanti, Dům rytířských ctností, Elthin - středověká hudba, Equites, Exitus in Dubio, Exulis, Flamberg, Fortuna, Fuente Ovejuna, Garde, Gladius, Golem, Grál, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hellfire- fire show group, o . s., Honorata, Hortus Gratiae, Houwaldův regiment, Jezdci a dámy, Knechti Znojmo, Kolínská společnost POPRÁVU, Kotora, Kruh, Lancea, Laridenn, les Enfants Perdus, Magna Moravia, Magna Mysteria, Maledictus, Markýz ze Strakonic, Mattias, Menardi, Merlet, Městská historická garda, Modern Magic Fakir Show Petr Braun, Modrý regiment, Monadria Polygamica, Moradis, Moravský Podhorácký pěší pluk, Moravský šermířský spolek, Morgenstern, Mortaigne Regiment, Mortem, Nevers - společnost historických aktivit, Novica, Páni z Kolína, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Piechota wybraniecka miasta Zamość, Promachos, Řád Černých rytířů, REBEL, REGO, Rekové, Renegáti, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Rotyka, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, S.P.G. Old Guard, Salva Quardia, Sdružení Bohém, Sharkan, SHŠ Jindřich , Sígři, Skandalia Svitavy, Sokolníci Falker, Společenstvo libertas, Spolek přátel historického šermu Svobodní Žoldnéři, Strelecký Spolok Košice, Šermíři zaváté střely, Škola dobového šermu a skupina Manus Regis, Štvanci, Tartus, Taurus, Tertium non datur, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Trn v oku, agentura a tanečníci, Urození Rváči, Valmont, Vendetta, ViaCassa, Viator, Victorius, Vivamus, VV PROMOTION s.r.o., Weytora, Žoldnieri

Baroko (17. stol. - 18. stol.)   (105 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Agentura Mág , Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alla Danza, Alotrium, Amoret, Animata, Aramis, Artscenie, Arvena, Asmodeus, Avalon, Bakchus - Medieval music, Balestra, Basilard, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Biskupští manové z Kroměříže, Bravo Team Libora Olšana, Burdýři, Calata, historická hudba, Cavalieri Moravi, Charlotte, Corneta Moravia, Corporal, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Čaroděj Cave, Černá růže, Česká Barokní Společnost, Danar - historická řemesla, De Svenska Adelsmannen, Defensores, Dělostřelci Kryštofa Haranta - 1619, Diadém - Šermířská společnost, Divadlo Bez Střechy, Divadlo Sentiment, z.s., Duellanti, Dům rytířských ctností, Equites, Exulis, Flamberg, Fuente Ovejuna, Galthilion , Gladius, Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hellfire- fire show group, o . s., Historický spolek města Bíliny, Hortus Gratiae, Jagabab, Kancioneta, Kolínská společnost POPRÁVU, Korbel , Kotora, Kruh, La Grace, La-Via, les Enfants Perdus, Liette - Orientální tance, Maledictus, Mattias, Menardi, Mericia, Merlet, Městská historická garda, Monadria Polygamica, Morgenstern, Ortel, Páni z Kolína, Promachos, Řád Černých rytířů, REBEL, Regii Caroli regis - soubor starého tance, Rekové, Renegáti, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Rotyka, S.P.G. Old Guard, SHŠ Jindřich , Skandalia Svitavy, Sokolníci Falker, Srdcové eso - taneční skupina, Škola dobového šermu a skupina Manus Regis, Škola starého tance, Štvanci, Tartus, TAS - společnost historického šermu, Taurus, Terra historia (Rytíři Koruny), Thorwaldsons, Trn v oku, agentura a tanečníci, Urození Rváči, Vae Victus, Valmont, Vendetta, Viridis Milites, Vivamus, VV PROMOTION s.r.o., Weytora, Žoldnieri

Renesance (15. stol. - 16. stol.)   (153 skupin)

[skrýt/rozbalit]
1. Císařský dělostřelecký hlavní sbor Stráž pod Ralskem, Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Aesculus, agentura Armagedon, Agentura Mág , Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Alla Danza, Allegros, Alt-Starhemberg Olmütz, Amoret, Animata, AnnoDomini, Aqua Fortis, Aramis, Arma ferre - spolek pro obnovu evropských bojových umění, Artscenie, Arvena, Asmodeus, Bakchus - Medieval music, Balestra, Banderium, Bard Ondráš, Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Bibus Spiritus, Black joke pirates, Bratři z růže, Bravo Team Libora Olšana, Briganti, Burdýři, Calata, historická hudba, Cavalieri Moravi, Cech sv. Michaela, Charlotte, Collegium 1570, Corvus Arma, Ctibor - Záhorácký šermírsko-divadelný spolek, Čaroděj Cave, Černá Hvězda, Černá růže, Česká Barokní Společnost, Danar - historická řemesla, Diadém - Šermířská společnost, Divadlo Bez Střechy, Divadlo Sentiment, z.s., Duellanti, Dům rytířských ctností, Dura Nux, Elthin - středověká hudba, Equites, Euphorica, Évadées, Exheredis, Exulis, Festum Aeternum, Fracce, Fuente Ovejuna, Galthilion , Gard, Garde, Gladius, Grál , Grex - sever Liberec, Harcíři z Rokycan, Hellfire- fire show group, o . s., Heraldicus - historický šerm, Hortus Gratiae, Jagabab, Kancioneta, KAŠPAŘI, Knechti Znojmo, Kolínská společnost POPRÁVU, Kotora, Kruh, La Volta, La-Via, Lancea, Laridenn, Leones de Moethin, M.C.E., Magna Mysteria, Maledictus, Markus M, Mattias, Menardi, Mericia, Merlet, Modern Magic Fakir Show Petr Braun, Monadria Polygamica, Moradis, Moravský šermířský spolek, Morgenstern, Musica Canora, Non Sancti, Novica, Páni Spiša, Páni z Kolína, Pantaleon z Tlučné u Plzně, Perchty von Bladen, Porta Temporis, Poustevník, z.s., Pragma, škola šermu, Promachos, Quanti Minoris, Rabussa, Řád Černých rytířů, Rattus Rattus, Rebule, Regii Caroli regis - soubor starého tance, Rekové, Renegáti, REX - umělecká agentura, Romantika Plzeň, Roseta, Rotyka, Růže z Hradce, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, S.P.G. Old Guard, Saltatori Reginae Beatrix, Savioli, Sdružení Bohém, Sharkan, SHŠ Jindřich , Sígři, Sok, Sokolníci Falker, Společnost přátel dělostřelby, Srdcové eso - taneční skupina, Šermířský spolek Jeseník, Škola dobového šermu a skupina Manus Regis, Škola starého tance, Štvanci, Tambour, TAS - společnost historického šermu, Taurus, Tempus, Tertium non datur, Thorwaldsons, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Trn v oku, agentura a tanečníci, Turdus, Valkenava, Valmont, Vendetta, Vere Gratia, Viator, Vivamus, VV PROMOTION s.r.o., Weytora, Žabikuch, Žoldnieri

Rokoko (18. stol.)   (52 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Sedmiletá válka (1756 - 1762)   (26 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Napoleonské války (1789 - 1815)   (36 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Prusko-Rakouská válka (1866)   (14 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Období let 1868 - 1914   (16 skupin)

[skrýt/rozbalit]

1. světová válka (1914 - 1918)   (21 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Období let 1918 - 1939   (14 skupin)

[skrýt/rozbalit]

2. světová válka (1939 - 1945)   (16 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Období 1945 - současnost   (14 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Vietnamská válka (1945-1975)   (9 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Korejská válka (1950-1953)   (9 skupin)

[skrýt/rozbalit]

20. stol., 30. léta   (17 skupin)

[skrýt/rozbalit]

20. stol., 80. léta   (11 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Fantasy   (88 skupin)

[skrýt/rozbalit]
Abbaca, Acronia, Adorea - šermíři Olomouc, Agentura Mág , Aini - orientální tanečnice, Ajna Kenning / Tanecni show, Choreografie, Akáda a Meče blesky, Allimah Asmar, Alotrium, Aramis, Artego, Artus Thor, Aura Mori, Baggar, Black joke pirates, Bratrstvo Chaosu, Bratrstvo valhaly, Bravo Team Libora Olšana, Briganti, Burdýři, Cavalieri Moravi, Charlotte, Corvus Arma, Čaroděj Cave, Černá Hvězda, Černá růže, Česká Barokní Společnost, DiMaS - Divadlo mečem a slovem, Divadlo Sentiment, z.s., Dům rytířských ctností, El Raks Sael, Equites, Euphorica, European stunts s.r.o. , Exulis, Garde, Gladius, Goryničové, Grex - sever Liberec, Hellfire- fire show group, o . s., Highlenders, Honorata, Hortus Gratiae, Inferno, Jagabab, Kinessis espectáculos ..nomad teatral.., Kolínská společnost POPRÁVU, Liette - Orientální tance, Maledictus, Menardi, Menhir - keltská skupina, Mericia, Merlet, Notorix Denatur, Novica, Ohnivá show Mysteria, Okořská Garda, Ordinis Interfectorem, Páni z Děčína, Páni z Michalovic, Praecedo Regis, Rabidus, Řád Černých rytířů, Rebule, Romantika Plzeň, Rotyka, Rytíři Gwydyonu, Rytíři Koruny České, Rytíři Země zubra, Siderea - taneční skupina, Spolek Shareefa, Srdcové eso - taneční skupina, Štvanci, Taranis, Tempus, Terra historia (Rytíři Koruny), Tertium non datur, Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, Trn v oku, agentura a tanečníci, Urození Rváči, Valkenava, Vampyrus Iuvenilis, Viridis Milites, VK Avalon - Plzeň, VV PROMOTION s.r.o., Z-Z Brašulové Srandičkové, Zabijáci, Žoldnéři

Western   (27 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Piráti   (79 skupin)

[skrýt/rozbalit]

Inzerce

diskoteky a animační programy pro děti

Doporučené weby

Náhodný výrobek

Lenka Seidlová
Kosmetická taštička

Aktuality z hradů a zámků

Bučovice (zámek)
25. 5. 2017
V sobotu 13. května bude prohlídková trasa uzavřena z důvodů konání Zámeckého koštu vín.
Rábí (hradní zřícenina)
25. 5. 2017
Dne 27. května 2017 bude hrad Rabí otevřen od 9:00 do 16:00, avšak z důvodu konání RABIJÁDY (dětského dne) se nebudou konat komentované prohlídky.
Milotice (zámek)
25. 5. 2017
UPOZORNĚNÍ: Ve dnech 23.- 25. května 2017 jsou veškeré prohlídky zámku do 13:30 VYPRODÁNY. Park i nádvoří jsou volně přístupné. Děkujeme za pochopení.
Karlštejn (hrad)
25. 5. 2017
20. 4. - 5. 7. 2017 výluka na vlakové trati Karlštejn - Beroun a zpět
Jindřichův Hradec (zámek)
25. 5. 2017
Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec ještě poptává brigádnické pracovní síly pro sezónu 2017. Více informací naleznete ve Zprávách.
Hrádek u Nechanic (zámek)
24. 5. 2017
Zámek ve dnech 25. 5. - 1. 6. z důvodu filmování uzavřen.
Lednice (zámek)
24. 5. 2017
V úterý 4. července bude I. okruh od 15 hodin uzavřen.
Krásný Dvůr u Podbořan (zámek)
24. 5. 2017
Rozhledna v Krásném Dvoře otevřena - V parku zámku Krásný dvůr byl v úterý 23. května slavnostně otevřen Novogotický templ – první rozhledna a zároveň první stavba tohoto slohu u nás. Pro návštěvníky se...
Valtice (zámek)
23. 5. 2017
Z důvodu natáčení bude ve dnech 22. 5. - 11. 6. 2017 otevřen Základní prohlídkový okruh pouze o víkendech, v týdnu jsou otevřeny výstavy KŘIŽÁCI a Kult koně.
Stekník (zámek)
23. 5. 2017
Zámecké interiéry otevřeny již od 1. 5. 2017, vstupné viz. platný cenový výměr.
Bouzov (hrad)
23. 5. 2017
Z důvodu probíhající rekonstrukce je věž Hláska uzavřena do 30. 6. 2017. Dne 30. 5. bude hrad z provozních důvodů uzavřen do 13:00 hodin.
Házmburk (trosky hradu)
23. 5. 2017
Vážení návštěvníci na svátěční pondělky 1. 5- 8. 5 2017 otevřeno 10:00- 18:00 Zavřeno 2. 5 a 9. 5 2017
Valeč (zámek)
23. 5. 2017
Během sobotní Slavnosti květů jednotné vstupné pro všechny 60,- Kč!
Telč (zámek)
22. 5. 2017
Pyšná princezna - výstava kostýmů a rekvizit z filmové pohádky v zámecké galerii.
Sychrov (zámek)
22. 5. 2017
Upozornění - ve dnech 27. a 28. 5. 2017 bude zámecký park přístupný pouze v rámci akce Pohádkový park.
Rožmberk nad Vltavou (hrad)
22. 5. 2017
Termíny mimořádných komentovaných prohlídek věže Jakobínky najdete v sekci Zprávy
Lysice (zámek)
22. 5. 2017
Upozornění: z důvodů konání svatebních obřadů, bude v sobotu 3. 6. 2017 od 9:00 do 13:15 hodin uzavřena trasa I. a od 11:00 do 14:00 hodin zámecká zahrada!
Ratibořice (zámek)
22. 5. 2017
Z důvodu zevrubné celkové obnovy vodního díla Mlýnský náhon žádá Správa NKP státního zámku Ratibořice návštěvníky, aby věnovali zvýšenou pozornost své bezpečnosti při průchodu údolím a respektovali bezpečnostní opatření! Děkujeme!
Veselý Kopec (skanzen)
22. 5. 2017
Ve dnech 19. 5. – 24. 5. bude kvůli filmování krátkodobě omezen vstup do jednoho objektu na Veselém Kopci.
selský dvůr U Matoušů v Plzni-Bolevci
22. 5. 2017
Pozor! Selský dvůr v Plzni - Bolevci je z důvodu plánované rekonstrukce veřejnosti nepřístupný. Vstup je možný pouze při mimořádných akcích inzerovaných na webových stránkách objektu nebo na základě individuální dohody se správcem areálu.
Sázava (klášter)
22. 5. 2017
Upozorňujeme návštěvníky, že ve čtvrtek 25. května jsou volné termíny prohlídek pouze dopoledne v 11:15 hodin. Děkujeme za pochopení.
Buchlovice (zámek)
22. 5. 2017
Víkend otevřených zahrad – zámecký park Buchlovice - Víkend otevřených zahrad: poznejte svůj oblíbený park novým způsobem!
Litomyšl (zámek)
22. 5. 2017
Omezení návštěvnického provozu na zámku v Litomyšli 18. 6. 2017 - V neděli 18. 6. 2017 bude omezen návštěvnický provoz na zámku v Litomyšli. Důvodem jsou odpolední zkoušky koncertu Poznaňské filharmonie v programu festivalu Smetanova...
Veltrusy (zámek)
22. 5. 2017
Upozornění - informace o uzavírce cest v zámeckém areálu - Z důvodu oprav, které probíhají ve dnech 21. 5. - 25. 5., bude uzavřena Osová alej od zámku na Všestudy a cesta mezi zámkem a kempem. Více informací...
Kroměříž (zámek)
22. 5. 2017
Sněmovní sál Arcibiskupského zámku v Kroměříži bude 24. a 25. května do 11 hodin uzavřen - Vážení návštěvníci, ve středu 24. a ve čtvrtek 25. května bude do 11 hodin z důvodu konání kulturní události pro veřejnost uzavřen Sněmovní sál a II. patro...
Betlém Hlinsko
21. 5. 2017
Ve dnech 19. 5. – 24. 5. bude kvůli filmování krátkodobě omezen vstup do jednoho objektu na Veselém Kopci.
Hanácké skanzen
21. 5. 2017
V sobotu 27. 5. bude ve skanzenu ZAVŘENO.
Plasy (klášter)
21. 5. 2017
V sobotu 3/ 6 bude od 12:00 uzavřen prohlídkový okruh Konvent. Okruhy Kostel a Hodinová věž pak budou vycházet každou hodinu.
Křivoklát (hrad)
21. 5. 2017
dne 16.+ 17. 5. a 23.+ 24. 5. je z důvodu natáčení hrad ZCELA UZAVŘEN VČETNĚ VSTUPU NA HRADNÍ NÁDVOŘÍ
Nový Hrádek u Lukova (zřícenina hradu)
21. 5. 2017
Kvůli probíhajícím opravám je zatím přístupný pouze mladší hrad s vyhlídkou, další informace v sekci zprávy.
Rájec nad Svitavou (zámek)
21. 5. 2017
Dne 20. 5. 2017 je z provozních důvodů zkrácena prohlídka Velkého okruhu. Vstupné: Plné 110 Kč, Snížení 100 Kč
Opočno (zámek)
21. 5. 2017
Hospital Kuks získal památkářského Oskara. Už jste byli u našich kukských kolegů? -
Bečov nad Teplou (hrad)
21. 5. 2017
Průvodce zámku Bečov - Praxe v cestovním ruchu, ubytování v areálu zámku, léto v přírodě, procvičení jazyků, přímý kontakt s historií? Zní to jako Váš dreamjob? Máme pro vás dobrou zprávu - na...
Vranov nad Dyjí (zámek)
19. 5. 2017
Ve čtvrtek 18. května bude zámek z technických důvodů po celý den uzavřen.
Vimperk (zámek)
19. 5. 2017
Sobotní omezení dopravy u zámku Vimperk - Uzavření ulic Podzámčí a Zámek.

Náhodné video

Poptávky na vystoupení