Kalendář akcí

Kulturní akce na dohled

Dnes je pátek 22. 9. 2017

Poslední aktualizované akce

Dnes je pátek 22. 9. 2017

Poslední aktualizované skupiny

Poslední aktualizovaní výrobci,
prodejci a pořadatelé akcí

Skupiny - konkrétní jednotky

Antika (14. stol. př.n.l. - 476)   (6 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

civilisté / Castra Romana

Cohors I Raetorum equitata / Castra Romana

Keltové / Jagabab

Legio IIII Flavia Felix / Castra Romana

Římští legionáři (pretoriáni) / Rotyka

Staří Řekové / Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun

Starověk   (2 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

Keltové, Slované / Jagabab

Ranný středověk Slované (případně Vikingové) / Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun

Husité   (8 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

Armitores / Armitores - tovaryšstvo svobodných žoldnéřů

cepyníci / Páni z Cornštejna, rytíři řádu keltského kříže

Husitské vojsko, rytíři, měšťané / Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun

husitští střelci, pavézníci, cepníci, sudličníci / Městská historická garda

Litoměřická branná hotovost / Soldáti - Litoměřická branná hotovost

Šlechtická družina / Gléva Jana Smiřického

žoldnéřská kompanyje / Sharkan, Kompanyje

Středověk raný   (13 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

angličtí lučištníci / Fragarians

Armitores / Armitores - tovaryšstvo svobodných žoldnéřů

bojovníci v plátových či kombinovaných zbrojích / Hostis Aeternus

dvorní dámy a dvořané / Hostis Aeternus

jednotka ranného středověku / Okořská Garda

Karel IV. / Jagabab

královský dvůr a šlechta / Inferi

křižáci / Sígři

L´Ordre de la frere de lies / Páni z Děčína

Rytíři a zbrojnošové / Romantika Plzeň

rytíři v celoplátové a poloplátové zbroji / Inferi

Varjažská družina bojovníků / Sigurd

Viking / Aurum

Středověk vrcholný   (15 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

horalští střelci / Highlenders

jednotka vrcholného středověku / Okořská Garda

Landsknechti / Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun, Romantika Plzeň

lehká pěchota / Zabijáci

lukostřelecká jednotka / Zabijáci

Popis se připravuje / Alia Tempora

Rudolf II. / Jagabab

rytíři / Páni z Cornštejna, rytíři řádu keltského kříže, Lvi ze Staré

svobodná námezdná kumpanie - žoldnéři / Žoldnéři

Těžká a lehká pěchota / Askalon

Žoldnéřská kompanyje / Kompanyje, Sharkan

žoldnéřská kumpanyje / Mercenarius

Třicetiletá válka (1618 - 1648)   (43 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

Altblau regiment / Altblau regiment, Strelecký Spolok Košice, Asmodeus, Corvus Arma, Salva Quardia

Bannerův pluk / Monadria Polygamica

Bethlen Garde / Strelecký Spolok Košice

Císařšt arkebuzíři - Korneta REX / REX - umělecká agentura

Corneta Grisea / Dům rytířských ctností

Corneta Moravia / Corneta Moravia

Corporalschaft pikenýrů / Knechti Znojmo

dělostřelci a mušketýři / Městská historická garda

Dělostřelectvo války třicetileté / Buhurt, Rekové, Asmodeus

Dragouni / Rotyka

Dragouni z pluku Waltera Butlera, císařského plukovníka irského původu / Butlers Dragonerregiment

garda / Škola dobového šermu a skupina Manus Regis

Habsburská gardová jednotka / Rotyka

halapartníci španělská jednotka + mušketýři / Řád Černých rytířů

Historické městská garda Wegstädtl 1623 / Avalon

Houwaldův regiment / Houwaldův regiment

Košický žoldniersky regiment / ViaCassa

Loupežníci a lapkové / Avalon

Matthias Gallas Regiment / Divadlo Sentiment, z. s.

Moravská zemská hotovost pod biskupským velením / Biskupští manové z Kroměříže

Moravský podhorácký pěší pluk / Společenstvo libertas, Moravský Podhorácký pěší pluk

Mortaigne Regiment / Mortaigne Regiment

mušketrýská jednotka / Markýz ze Strakonic

osobní garda Albrechta z Valdštejna / Páni z Kolína

Poczet Dragonskiej Choragwie Naskowskeho - polský regiment 1618 - 1637 / Avalon

Rakouská pěchota nebo granátníci 1740, chodští sedláci, šlechta / Berounští měšťané - Bürgerschaft von Beraun

Regiment zemské hotovosti / REGO

slezská zemská hotovost, pluk Hohenzollern / les Enfants Perdus

Šedí císařští arkebuzíři šikovatele Albrechta Eusebia z Valdštejna / Cavalieri Moravi

španělský dělostřelci / Řád Černých rytířů

Švédský oddíl arkebuzírů- dragounů / Corporal

Švédští mušketýři generála Johana Banéra / Magna Moravia

Tetschen regiment / Exitus in Dubio

Valdštejnův pluk / Sdružení Bohém

Zemská hotovost / Nevers - společnost historických aktivit

žoldnéřská kompanyje / Sharkan

Baroko (17. stol. - 18. stol.)   (12 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

Arma Bravo / Bravo Team Libora Olšana

11. dragounský pluk - rakouský / Basilard

121. ROYAL CORCE / Abbaca

Biskupská knížecí garda Karla II. Lichtenštejna / Biskupští manové z Kroměříže

Fiľakovská jednotka mušketierov a hajdúchov / Defensores

Francouzská garda královského domu (1745) / Městská historická garda

Highlanders regiment ( jednotka skotských horalů) v počtu 6 mužů / Exulis

janičáři / les Enfants Perdus

lovecká družina / Česká Barokní Společnost

Sea Coast Brothers - angličtí piráti / Avalon

selské vojsko / Městská historická garda

Šedí mušketýři Ludvíka XIV (1645) / Adorea - šermíři Olomouc

Renesance (15. stol. - 16. stol.)   (5 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

Landsknechti / Adorea - šermíři Olomouc

Monadria Polygamica - praporečníci / Monadria Polygamica

Muskeeter Régiment des Gardes Francaises - 8 mužů / Exulis

švýcarští reislaufeři / Leones de Moethin

žoldnéřská kompanyje / Sharkan

Rokoko (18. stol.)   (6 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

1. kyrysnický pluk Kaiseri - kyrysnický pluk císaře Františka II. (Rakousko) / Štvanci

CHASSEU Á CHEVAL DE LA GARDE IMPÉRIALE Jízdní myslivci císařské gardy Napoleona I. (Francie) / Štvanci

Lapkové a páni, Piráti / Romantika Plzeň

Pavlovský granátnický pluk - 13 mužů / Exulis

Rakouský 14. pěší regiment de Salm / Corporal

Scottish Jacobite Highlanders / Argyll

Sedmiletá válka (1756 - 1762)   (6 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

29. Loudonův pluk / Páni z Kolína

Daunův pluk, kyrysníci, Marie Terezie / Morgenstern

Holländischen Volunteers / Divadlo Sentiment, z. s.

Pruský královský pěší pluk č. 26 - Prusko 1742 / REX - umělecká agentura, Městská historická garda, Rekové

Napoleonské války (1789 - 1815)   (9 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

2. bugský kozácký pluk / Jezdci a dámy

55. granátnický pluk / Páni z Kolína

Donští kozáci / Monadria Polygamica

Francouzská polní rota 7. dělostřeleckého pluku / Buhurt

Gardové námořnictvo / DUX Moravia

Rakouští polní myslivci / K. K. Jäger - Bataillon Nr. 1

Szekelský hraničářský pluk č. 11 / Česká Barokní Společnost

Tělesný granátnický pluk cara Alexandra I. Pavloviče - Rusko 1805 / Rekové, REX - umělecká agentura

Prusko-Rakouská válka (1866)   (3 konkrétních jednotek)

[skrýt/rozbalit]

Gardový fysilírský pluk - Prusko 1866 / REX - umělecká agentura, Rekové

Rakouští kyrysníci / Jezdci a dámy

Inzerce

pojistění odpovědnosti za újmu na zdraví/majetku 3 osobě, pojištění úrazu, majetku pro šermíře/ohniváky OS i OSVČ i všechny ostatní

Doporučené weby

Náhodný výrobek

Atelier Divine Art
590 Kč
Folklorní květinový věneček / barevné květy - čelenka

Náhodné video

Poptávky na vystoupení