Akce pořadatele

Muzeum strašidel - Pelhřimov
Pelhřimov
stálá expozice
Muzeum strašidel vystavuje repliky strašidel, které se v okoli Pelhřimova skutečně vyskytují nebo vyskytovaly. Toto je doloženo nejen vyprávění očitých svědků, ale i zapsáno ve vlastivědných...
Wax Museum Český Krumlov (muzeum voskových figurín)
Český Krumlov
stálá expozice
Pod náměstím v centru města v Kájovské ulici č. p. 68, v renesančním, nově zrekonstruovaném domě, bylo v květnu 2001 otevřeno nové muzeum voskových figurin. Návštěvník zde může na více než 600 m2...
Labyrint života Jana Amose
Kralice nad Oslavou
stálá expozice
Expozice, připravovaná pro přízemí Památníku Bible kralické doc. PhDr. Tomášem Knozem PhD. z Historického ústavu Filozofické fakulty MU ve spolupráci s pracovníky MZM. Bude interaktivně provázet...

Akce pořadatele, které již nestihnete

pá 29. 11. 2013 – ne 1. 12. 2013
Tábor
so 30. 3. 2013 – po 1. 4. 2013
Sovinec (hrad)
čt 29. 11. 2012
Brno
so 27. 10. 2012
Hauenštejn - Horní Hrad (hrad)
ne 20. 5. 2012
Stará Ľubovňa
so 19. 5. 2012 – ne 20. 5. 2012
Zbiroh (zámek)
so 24. 3. 2012
Hauenštejn - Horní Hrad (hrad)
so 10. 9. 2011 – ne 11. 9. 2011
Sovinec (hrad)
pá 12. 8. 2011 – so 13. 8. 2011
Brno
so 13. 8. 2011
Buchlov (hrad)
so 23. 7. 2011 – ne 24. 7. 2011
Šternberk
čt 21. 7. 2011 – so 23. 7. 2011
Buchlov (hrad)
so 9. 7. 2011
Dolní Dobrouč
so 28. 5. 2011 – ne 29. 5. 2011
Modřice
so 21. 5. 2011 – ne 22. 5. 2011
Frýdlant v Čechách
út 28. 9. 2010
Olešnice
pá 5. 2. 2010 – ne 2. 5. 2010
Hauenštejn - Horní Hrad (hrad)
so 24. 4. 2010
Polička
ne 28. 2. 2010
Praha
út 9. 6. 2009
Špilberk (hrad)
so 16. 8. 2008
Sychrov (zámek)
so 12. 7. 2008
Budyně nad Ohří (hrad)
ne 6. 7. 2008 – so 12. 7. 2008
Proseč pod Ještědem
so 14. 6. 2008
Praha
so 31. 5. 2008 – ne 1. 6. 2008
Sychrov (zámek)
so 24. 5. 2008
Praha
so 19. 4. 2008
Praha
so 5. 4. 2008
Brno
ne 23. 3. 2008
Sychrov (zámek)
so 15. 3. 2008 – ne 16. 3. 2008
Sychrov (zámek)
so 15. 3. 2008
Praha
so 8. 3. 2008 – ne 9. 3. 2008
Praha
so 1. 3. 2008
Praha
so 16. 2. 2008
Plzeň
út 12. 2. 2008
Praha
so 9. 2. 2008
Praha
pá 30. 11. 2007 – ne 2. 12. 2007
Slavkov u Brna (zámek)
so 10. 3. 2007 – ne 11. 3. 2007
Brno
so 16. 12. 2006 – ne 17. 12. 2006
Nový hrad u Blanska (hrad)
pá 1. 12. 2006 – ne 3. 12. 2006
Slavkov u Brna (zámek)
st 29. 11. 2006
Pardubice
so 25. 11. 2006 – ne 26. 11. 2006
Brno
pá 10. 11. 2006 – ne 12. 11. 2006
Lipůvka
st 1. 11. 2006
Praha
čt 5. 10. 2006 – so 7. 10. 2006
Hustopeče
so 7. 10. 2006
Zbořený Kostelec (zřícenina hradu)
čt 28. 9. 2006
Hauenštejn - Horní Hrad (hrad)
so 23. 9. 2006
Velhartice (hrad)
so 16. 9. 2006 – ne 17. 9. 2006
Nosislav
so 16. 9. 2006 – ne 17. 9. 2006
Helfštýn (zřícenina hradu)
so 16. 9. 2006 – ne 17. 9. 2006
Kunštát
pá 15. 9. 2006 – so 16. 9. 2006
Lipník nad Bečvou
pá 15. 9. 2006 – so 16. 9. 2006
Přerov
pá 15. 9. 2006 – so 16. 9. 2006
Znojmo
so 9. 9. 2006
Hauenštejn - Horní Hrad (hrad)
so 2. 9. 2006
Hauenštejn - Horní Hrad (hrad)
pá 1. 9. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
čt 31. 8. 2006
Špilberk (hrad)
so 26. 8. 2006 – ne 27. 8. 2006
Helfštýn (zřícenina hradu)
po 21. 8. 2006 – ne 27. 8. 2006
Helfštýn (zřícenina hradu)
ne 27. 8. 2006
Špilberk (hrad)
so 26. 8. 2006
Slavkov u Brna (zámek)
so 26. 8. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
pá 25. 8. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
čt 24. 8. 2006
Špilberk (hrad)
pá 18. 8. 2006 – ne 20. 8. 2006
Lysice
ne 20. 8. 2006
Špilberk (hrad)
so 19. 8. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
po 14. 8. 2006 – pá 18. 8. 2006
Praha
pá 18. 8. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
čt 17. 8. 2006
Špilberk (hrad)
ne 13. 8. 2006
Špilberk (hrad)
so 12. 8. 2006 – ne 13. 8. 2006
Rožnov pod Radhoštěm
so 12. 8. 2006
Hauenštejn - Horní Hrad (hrad)
so 12. 8. 2006
Zbořený Kostelec (zřícenina hradu)
so 12. 8. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
pá 11. 8. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
čt 10. 8. 2006
Špilberk (hrad)
st 9. 8. 2006
Sychrov (zámek)
ne 6. 8. 2006
Špilberk (hrad)
so 5. 8. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
pá 4. 8. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
so 29. 7. 2006
Helfštýn (zřícenina hradu)
so 29. 7. 2006
Rožnov pod Radhoštěm
so 29. 7. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
pá 28. 7. 2006
Jindřichův Hradec (zámek)
čt 27. 7. 2006
Špilberk (hrad)
so 22. 7. 2006 – ne 23. 7. 2006
Helfštýn (zřícenina hradu)
ne 23. 7. 2006
Špilberk (hrad)
so 22. 7. 2006
Sechov
čt 20. 7. 2006
Špilberk (hrad)
ne 16. 7. 2006
Špilberk (hrad)
so 15. 7. 2006
Rožnov pod Radhoštěm
čt 13. 7. 2006
Špilberk (hrad)
so 8. 7. 2006
Tovačov
pá 23. 6. 2006 – ne 25. 6. 2006
Přerov
pá 23. 6. 2006 – ne 25. 6. 2006
Čáslav
so 24. 6. 2006
Kunín (zámek)
so 10. 6. 2006 – ne 11. 6. 2006
Veveří (hrad)
so 27. 5. 2006 – ne 28. 5. 2006
Roštejn (hrad)
so 20. 5. 2006
Uherský Brod
pá 14. 4. 2006 – ne 16. 4. 2006
Jihlava
so 15. 4. 2006 – ne 16. 4. 2006
Okoř (zřícenina gotického hradu)
so 8. 4. 2006
Jílové u Prahy
pá 31. 3. 2006 – ne 2. 4. 2006
Zvolen
so 1. 4. 2006
Jaroměř
so 4. 3. 2006 – ne 5. 3. 2006
Brno
čt 23. 2. 2006 – út 28. 2. 2006
Strání
so 7. 1. 2006
Helfštýn (zřícenina hradu)
so 31. 12. 2005
Boskovice (hrad)
út 27. 12. 2005 – so 31. 12. 2005
Telč (zámek)
ne 25. 12. 2005 – út 27. 12. 2005
Boskovice (zámek)
pá 16. 12. 2005 – ne 18. 12. 2005
Telč (zámek)
pá 16. 12. 2005 – ne 18. 12. 2005
Telč (zámek)
pá 16. 12. 2005 – ne 18. 12. 2005
Telč (zámek)
so 17. 12. 2005 – ne 18. 12. 2005
Nový hrad u Blanska (hrad)
pá 16. 12. 2005 – so 17. 12. 2005
Tatenice
so 10. 12. 2005 – po 12. 12. 2005
Brno
pá 9. 12. 2005 – so 10. 12. 2005
Boskovice (zámek)
so 10. 12. 2005
Fulnek
pá 2. 12. 2005 – ne 4. 12. 2005
Strakonice
st 23. 11. 2005
Brno
so 12. 11. 2005
Plzeň
so 5. 11. 2005
Kunín (zámek)
pá 28. 10. 2005 – po 31. 10. 2005
Hlučín
st 19. 10. 2005
Praha
ne 16. 10. 2005
Helfštýn (zřícenina hradu)
so 15. 10. 2005 – ne 16. 10. 2005
Nový hrad u Blanska (hrad)
pá 30. 9. 2005 – ne 2. 10. 2005
Boskovice
so 1. 10. 2005
Krupka
pá 16. 9. 2005 – ne 18. 9. 2005
Mělník
so 17. 9. 2005
Žatec
so 17. 9. 2005
Nový hrad u Blanska (hrad)
pá 9. 9. 2005 – ne 11. 9. 2005
Tábor
st 7. 9. 2005 – ne 11. 9. 2005
Jičín
pá 9. 9. 2005 – so 10. 9. 2005
Mikulov na Moravě
so 10. 9. 2005
Hauenštejn - Horní Hrad (hrad)
pá 2. 9. 2005 – so 3. 9. 2005
Špilberk (hrad)
so 27. 8. 2005 – ne 28. 8. 2005
Rosice u Brna
so 27. 8. 2005
Moravská Třebová
so 27. 8. 2005
Boskovice (hrad)
so 27. 8. 2005
Sychrov (zámek)
so 20. 8. 2005
Nový hrad u Blanska (hrad)
pá 12. 8. 2005 – ne 14. 8. 2005
Slavkov u Brna (zámek)
pá 12. 8. 2005 – ne 14. 8. 2005
Tvarožná
so 13. 8. 2005
Hrušovany nad Jevišovkou
so 13. 8. 2005
Židlochovice
so 13. 8. 2005
Tvarožná

Puškin

profil Pořadatele akcí
---

Puškin

Inzerce