Vinobraní na hradě Kunětická hora - PRO ROK 2020 ZRUŠENO

přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
sobota 19. 9. 2020 (10:00 – 18:00)  tuto akci již nestihnete 
Z důvodu nařízení vlády kvůli koronaviru, může být akce zrušena, ověřte si prosím na oficiálním webu akce.
Celodenní degustace vybraných vín a doprovodný program pro celou rodinu. Pořadatelem vinobraní jsou Přátelé dobrého vína Čech a Moravy ve spolupráci s agenturou Festing. Praktické informace o vinobraní (program, vstupné, kyvadlová doprava, aktuality) najdete na webu pořadatele zde. Akce proběhne v přírodním amfiteátru pod hradem. Účastníci vinobraní mají vstup na prohlídku hradního paláce (prohlídkový okruh I) v ceně vstupenky na vinobraní. Pro návštěvníky, kteří se nechtějí účastnit vinobraní, budou připraveny prohlídky v běžném režimu a vstupenky na jednotlivé prohlídkové okruhy zakoupí klasicky na pokladně hradu. Vinobraní se rozhodl pořadatel pro letošní rok zrušit, s ohledem na preventivní protikoronavirová opatření. Akce se uskuteční v sobotu 18. 9. 2021.
Celodenní degustace vybraných vín a doprovodný program pro celou rodinu.
Pořadatelem vinobraní jsou Přátelé dobrého vína Čech a Moravy ve spolupráci s agenturou Festing. Praktické informace o vinobraní (program, vstupné, kyvadlová doprava, aktuality) najdete na webu pořadatele zde.
Akce proběhne v přírodním amfiteátru pod hradem. Účastníci vinobraní mají vstup na prohlídku hradního paláce (prohlídkový okruh I) v ceně vstupenky na vinobraní. Pro návštěvníky, kteří se nechtějí účastnit vinobraní, budou připraveny prohlídky v běžném režimu a vstupenky na jednotlivé prohlídkové okruhy zakoupí klasicky na pokladně hradu.

Vinobraní se rozhodl pořadatel pro letošní rok zrušit, s ohledem na preventivní protikoronavirová opatření. Akce se uskuteční v sobotu 18. 9. 2021.

Pořadatel akce

Kunětická Hora (hrad), tel. +420 466 415 428, kunetickahora@npu.cz

Kunětická Hora (hrad)
okres Pardubice, Pardubický kraj

Pozdně gotický hrad Pernštejnů vzniklý přestavbou staršího objektu na přelomu 15. a 16. stol. s unikátním opevňovacím systémem. Poničen švédskými vojsky r. 1645. Restaurován na počátku 20. stol. podle plánů architekta D. Jurkoviče.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia
Facebook