SKŘÍTKOVÁNÍ – festival pro rodiny s dětmi

pohybové akce | promítání | pro děti | oživené prohlídky | divadlo | stálá expozice | výstava | přidáno pořadatelem akcí Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - Městské muzeum a galerie Polička
Z důvodu nařízení vlády kvůli koronaviru, může být akce zrušena, ověřte si prosím na oficiálním webu akce.
Celodenní zábavný program pro zvídavé děti i dospěláky plný hravých úkolů a her pod širým nebem, v expozicích nebo výstavách centra je opět tady! Nabídne kvalitní kulturní program i možnost kreativního vyžití a aktivit. Na své si jistě přijdou všichni.
Akce se koná za podpory Pardubického Kraje.

9:00 – 12:00 hod. – PUTOVÁNÍ MUZEEM ZA SKŘÍTKY expozicemi muzea
14:00 – 16:00 hod. – DÍLNIČKA PRO DĚTI – Bubble party – společně si vyrobíme bublifuk, popustíme uzdu fantazii malováním pomocí barevných bublin a užijeme si zábavu vytvářením megabublin!
16:00 hod. – DIVADÉLKO PRO DĚTI – kdo by neznal klasickou pohádku O kohout- kovi a slepičce, kterak se slepička snaží zachránit chamtivého kohoutka. Není právě lakomost a chamtivost hlavním tématem nejen příběhu, ale i dnešního světa? Dá se vůbec z tohoto příběhu udělat legrace? Dá se z něj poučit? Na to zkusí odpovědět na- še představení. Účinkuje Malé divadélko Praha.
17:00 hod. – TANEC a BUBNOVÁNÍ – přijďte si s námi zatančit a zabubnovat pod vedením Joseline Amutuhaire a Tomáše Ondrůška. Hrát na buben a tančit mohou při- jít všichni, na věku a fyzické kondici nezáleží!

so 29. 7. od 21:30 hod. LETNÍ KINO PRO DĚTI – Anděl Páně 2
Anděl Petronel pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, jej začne ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! Poznání ale skončí neslavně. Oba musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. Ale než se jim to podaří, zažijí velké dobrodružství. Pohádka/ Česko, 2016, 99 min.Pořadatel akce

Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - Městské muzeum a galerie Polička, muzeum@muzeum.policka.org

Polička
okres Svitavy, Pardubický kraj

Místa v okolí:
[6.5 km] Sebranice
[9.1 km] Jimramov
[11.0 km] Bystré u Poličky
[12.6 km] Sněžné
[13.9 km] Svojanov (hrad)
[14.0 km] Dalečín
[14.3 km] Křižánky
[15.1 km] Svitavy
[17.9 km] Litomyšl
[18.1 km] Litomyšl (zámek)
[20.7 km] Olešnice
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz