Jarní budíček s Mildou Dubulíkem a Férová snídaně 2018

ples | přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
sobota 12. 5. 2018 (10:00 – 13:00)  tuto akci již nestihnete 
Z důvodu nařízení vlády kvůli koronaviru, může být akce zrušena, ověřte si prosím na oficiálním webu akce.
Crrr... Vstávat a cvičit! A proč? Protože je JARO! Přijďte ho s námi přivítat 12. května od 10:00 do 13:00 do zámeckého parku. Se skřítkem Mildou Dubulíkem si zahrajeme kuličky, budeme sledovat, jak se nám jarní příroda probouzí a co nám nabízí k tvoření a pojídání. Učarovaly vám jedlé rostlinky a rádi je ve své kuchyni využíváte? Vidíte smysl v podpoře fairtradových a lokálních surovin? Přineste Mildovi a ostatním mlsounkům ochutnávku svých zdravých dobrot. Můžeme si pak vyměnit recepty! Přibalte si deku, abychom si mohli vegetit v trávě, kde to má Milda nejraději. V případě nepříznivého počasí se schováme do Domu přírody Třeboňska. Akce se koná v Česku již poosmé, a to vždy na Světový den pro fair trade, který se slaví každoročně druhou květnovou sobotu. V Třeboni se letos připojujeme potřetí při akci Jarní budíček s Mildou Dubulíkem. Podrobné informace k letošní snídani jsou průběžně aktualizovány na webových stránkách www.ferovasnidane.cz.

Pořadatel akce

Schwarzenberská hrobka v Domaníně, tel. 602 806 508, pavek.vit@npu.cz

Třeboň (zámek)
okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Barokní zámek, původně tvrz ze 14. stol. V letech1656–72 barokně přestavěna M. Reinerem. V r. 1910–11 restaurován architektem M. Blechou. V severovýchodní věži zámku je kaple sv. Serváce se štukovou raně barokní výzdobou. Od r. 2000 majetek státu.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Hrady.cz
Castles.cz

Inzerce

Porta Temporis, skupina historických a scénických tanců z Napajedel specializující se na tance z období gotiky a renesance.
Skupina finančně podporuje činnost serveru Sermiri.cz

Video z místa konání

Veronika Dobrodinská | Promo videa - památkové objekty