Čertův poklad - pohádky pro MŠ na Kunětické hoře

pro školy | přidáno pořadatelem akcí Národní památkový ústav
pondělí 25. 5. 2020 (9:00) – pátek 29. 5. 2020 (13:00)  (dnes)
Z důvodu nařízení vlády kvůli koronaviru, může být akce zrušena, ověřte si prosím na oficiálním webu akce.
Princezna Jasmína netrpělivě očekává svého ženicha, a aby poznala jeho pravou povahu, vymění se se svou služkou Žofií. Podobný nápad ovšem dostane i princ a jeho sluha. A aby toho ještě nebylo málo, všichni se dozvídají, že pan král před lety slíbil princeznu drakovi za ženu. Kdo je pravý hrdina a kdo má upřímné srdce se dozvíte v této veselé pohádce z tvůrčí dílny Marka Dobrodinského.
Pohádky jsou koncipované tak, že jsou určeny pro děti z mateřských školek, pro školáky i dospěláky – každý si zde najde to své. Veškerý program probíhá přímo uvnitř hradu, proto se hraje za každého počasí. I za teplého počasí doporučujeme dětem přibalit bundičku, protože v interiérech hradního paláce bývá trochu chladněji.
Délka představení cca 50 min. Začátky představení v každou celou hodinu od 9:00 do 13:00 a dále podle rezervací. Začíná se přesně v celou, takže buďte prosím na místě minimálně o 15 minut dříve, než je váš objednaný čas.
Cena: 85 Kč/ dítě. Pedagogický doprovod zdarma. Rezervace nutná!
Rezervace na tel.: 604 381 520 (po- pá od 13:00 do 18:00) nebo e-mailu: agentura.veronika@centrum.cz, www.agenturaveronika.cz

Pořadatel akce

Kunětická Hora (hrad), tel. +420 466 415 428, kunetickahora@npu.cz

Kunětická Hora (hrad)
okres Pardubice, Pardubický kraj

Pozdně gotický hrad Pernštejnů vzniklý přestavbou staršího objektu na přelomu 15. a 16. stol. s unikátním opevňovacím systémem. Poničen švédskými vojsky r. 1645. Restaurován na počátku 20. stol. podle plánů architekta D. Jurkoviče.
[zdroj hrady.cz]
kliknutím zobrazíte polohu na Mapy.cz
oficiální web
Mapy.cz
Google Maps
Hrady.cz
Castles.cz
Wikipedia
Facebook

Inzerce

Luky, šípy, terče, bumerangy, praky, nože...
Výrobce finančně podporuje činnost serveru Sermiri.cz

Video z místa konání

Milan Daněk | Promo videa - památkové objekty